pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

GSBC #41

Event:
GSBC #41
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
11.12.2018 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Kręgielnia Strike&Bar
Address:
Zwycięstwa 23
www:
Description:

Tym razem nietypowo, bo we wtorek. Ale to wszystko po to, żeby dostarczyć Wam ostatni w tym roku Bar Camp.


Co dla Was mamy?


"W 30 minut na produkcję, czyli o tym jak maksymalizować dostarczaną wartość biznesową"


Gdy stajemy przed nowym problemem stawianym przez klienta zazwyczaj myślimy o kodzie, który napiszemy. Czy właśnie tego oczekuje od nas klient? Jesteśmy przekonani, że kod jest efektem ubocznym, a problem jest o wiele bardziej wielowymiarowy. Na prezentacji postaramy się pokazać jak usprawnić proces decyzyjny i uniknąć decision fatigue podczas pracy nad nowym projektem. Zaprezentujemy pragmatyczne podejście do analizy biznesowej, które w połączeniu z odpowiednim sposobem dobierania technologii pozwoli nam dostarczyć wartość potencjalnemu klientowi już od pierwszych chwil trwania projektu. Dajemy sobie 30 min na stworzenie MVP, który udowodni, że nie samym kodem programista żyje i że wymienione przez nas techniki działają i czekają na to żeby z nich skorzystać.


  • Krzysztof Jendrzyca - full-stack web developer, który wierzy w pragmatyczne podejście do wytwarzania oprogramowania, gdzie proste rozwiązania, dobra komunikacja i ciągły rozwój to klucz do sukcesu. Dotychczas zdobytą wiedza dzieli się na konferencjach, lokalnych meetupach i warsztatach. Chętnie podyskutuje z tobą na temat poprawiania organizacji pracy w zespole, pułapek ludziego mózgu i sposobów efektywnego zwiększania swojej wartości jako jednostki.


  • Mateusz Tarnaski - Na papierze klasyfikowany jako 'Fullstack Developer', w rzeczywistości stara się nie dać zaszufladkować. Tam gdzie wydają się potrzebne 3 linie kodu szuka sposobu na napisanie 1 lub 0, bo wierzy że każdy kod to dług techniczny. Regularny uczestnik meetupów i konferencji, nierzadko jako prelegent - dzielenie się wiedzą uważa za najlepszy sposób na jej usystematyzowanie. Zawodowo para się JSem, hobbystycznie zgłębia arkana języków funkcyjnych i neurotycznie szuka work-life balance. W zimie priorytetyzuje snowboard.
Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events