Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Hackathon Aviatech Challenge

hackathon-aviatech-challenge
Event:
Hackathon Aviatech Challenge
Event type:
Hackathon
Category:
Date:
18.05.2024 (saturday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
TBA
Description:

Masz głowę pełną pomysłów? Chcesz mieć wpływ na przyszłość lotnictwa? Dołącz do najbardziej kreatywnego wydarzenia lotniczego w Polsce - hackathonu AviaTech Challenge!

AviaTech Challenge to 24h maratonu kreatywności, łamania schematów oraz pracy nad realnymi problemami i wyzwaniami branży lotniczej.


Bądź z nami w dniach 18-19 maja w Mielcu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe, niematerialne - staże, praktyki, wizyty studyjne, kursy i wycieczki - aktualna pula, nagrody i zadania: https://hackaviatech.pl/

Kto może wziąć udział? Każdy! Zapraszamy do udziału uczniów, studentów, pasjonatów, makerów, artystów, programistów, designerów, konstruktorów, technologów, innowatorów - to wydarzenie jest dla CIebie bez względu na wiek, doświadczenie czy specjalizację.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • ATRAKCYJNE NAGRODY! - Dla najlepszych rozwiązań przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe i niematerialne - staże, praktyki, szkolenia, wizyty studyjne w ciekawych miejscach i wiele więcej!
  • Dalsze możliwości rozwoju - Ta przygoda nie musi się skończyć 19 maja. Dajemy Ci szansę na rozwój Twojego projektu pod okiem ekspertów i firm z branży. Możesz też znaleźć pracę u jednego z partnerów.
  • Unikalne wydarzenie branżowe - Spotykamy się stacjonarnie, w hali MOSiR w Mielcu. To świetna okazja, aby poznać nowych ludzi, a także aby nawiązać relacje i współpracę!
  • Ciekawe wyzwania - Jeśli chcesz rozwiązywać realne problemy, które podejmuje branża lotnicza i mieć wpływ na kierunki jej rozwoju - to wydarzenie jest właśnie dla ciebie!
  • Atrakcyjna strefa chill - Nie samą pracą uczestnicy żyją. W trakcie wydarzenia będziesz mógł korzystać z bogatej strefy partnerów. Co powiesz na symulator lotu i skoku ze spadochronem?

Profile of employers

Similar events

There are no upcoming events for these parameters in the Crossweb database.
Do you know about an event? Please add it.