Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? #feedbackmatters

Event:
Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? #feedbackmatters
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
17.04.2024 (wednesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Gdansk Science and Technology Park
Address:
Trzy Lipy 3
Agenda:

5:00 PM: Jak sprawić, aby feedback stał się Twoją super mocą? - Ula Stankiewicz

Na warsztatach zanurzymy się najpierw trochę w teorię, a następnie przeniesiemy tę wiedzę w praktykę. Omówimy znaczenie udzielania feedbacku i jak sprawić, aby był on "feedbackable" = efektywny. Przeanalizujemy główne modele udzielania feedbacku oraz przyjrzymy się i przeanalizujemy indywidualne przypadki proponowane przez uczestników.


Host

Natalia Nazaruk - Kingfisher (Android Developer | Women Techmakers Ambassador)

Passionate Android Developer who puts people first! My approach revolves around understanding the needs of users, colleagues, and clients, fostering strong connections and promoting seamless collaboration.

With 7 years of IT experience and 4+ years as an Android Developer, I've mastered the art of adapting to change and thriving in dynamic environments. Continual growth and lifelon…

Description:

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów "Leadership Essentials", które odbędą się 17 kwietnia 2024 o godzinie 17:00.


Prowadząca spotkanie: Ula Stankiewicz, zafascynowana marketingiem, komunikacją i psychologią, z ponad 7-letnim doświadczeniem w budowaniu kultury odpowiedzialności i teamworku w Bright Inventions. Ula chętnie dzieli się swoją pasją do life-long learning.


Podczas warsztatów zgłębimy teorię feedbacku, aby następnie zastosować ją w praktyce. Poznasz sposoby na efektywne udzielanie i przyjmowanie feedbacku, które umożliwiają budowanie silnych, opartych na wzajemnym szacunku relacji zawodowych. Omówimy główne modele feedbacku i przeanalizujemy konkretne przypadki.


To doskonała okazja, aby rozwijać umiejętności interpersonalne i wspierać kulturę ciągłego rozwoju oraz wzajemnego wsparcia.


Tym razem warsztaty odbędą się po polsku

Participants (1):

Profile of employers

Similar events