Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Let's Manage IT Night #34 Kraków

Event:
Let's Manage IT Night #34 Kraków
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
06.09.2017 (wednesday)
Time:
17:45
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Agenda:
  • 17:45 - 18:00 - Rejestracja
  • 18:00 - 18:15 - Otwarcie (Krzysztof Kozakiewicz, CEO @ Fundacja Let's Manage IT)
  • 18:15 - 18:45 - "Jak zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy DevOpsa" (Marta Musik, Senior Software Engineer @ Motorola Solutions)
  • 18:45 - 19:15 - Networking
  • 19:15 - 19:45 - "Najważniejsze nawyki i narzędzia codziennej produktywności" (Piotr Nabielec, Owner, Trainer @ Produktywni.pl)
  • 19:45 - 20:15 - "Grywalizacja! Jak efektywnie i skutecznie wprowadzić zmianę." (Michał Przybyłowski, IS Adoption Change Management Lead @ Capgemini Polska Sp. z o.o.)
  • 20:15 - 21:00 - Networking
Description:

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT. Będzie to #34 spotkanie w Polsce! Nasza społeczność rośnie w siłę!

Czym jest Let's Manage IT??

Let's Manage IT to cykl spotkań i blog ekspertów, które są dedykowane wszystkim, którzy wierzą, że wiedza techniczna jest niezbędna, ale nie jest wystarczająca do sprawnego działania organizacji informatycznej.

Celem spotkań Let's Manage IT jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Join. Share. Get Inspired.

Spotkanie jest bezpłatne. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.

Pamiętaj, że naszym celem jest tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami na to jak lepiej zarządzać IT. Staramy się tego ściśle przestrzegać. Nie zapominaj o tym przy rejestracji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszego wydarzenia.

Profile of employers

Similar events