Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Let’s meet to talk about AI in Bialystok #1

Event:
Let’s meet to talk about AI in Bialystok #1
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
01.03.2018 (thursday)
Time:
19:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Kawiarnia Muzyczna FAMA
Address:
Legionowa 5
Strona www:
Agenda:
  • Wprowadzenie do sztucznej inteligencji - Tomasz Wesołowski
  • Projekt Cardigan - pokaż Pan ten sweter - Mariusz WołoszynWykorzystanie sieci neuronowych do kodowania cech produktów na podstawie ich zdjęcia w celu automatycznego wyszukiwania podobnych obiektów.


  • Sztuczna inteligencja zmienia świat - Vladimir Alekseichenko
  • Co myśli mój model, czyli interpretacja klasyfikatorów opartych o NLP - Michał Jadczuk


Stosując algorytmy uczenia maszynowego, łatwo skupić się na samych statystykach utworzonych modeli jak np. trafność czy metryka F1. Nawet podczas interpretacji wyników na wybranych przypadkach najprościej ograniczyć się do analizy samych rezultatów, bez wnikliwej oceny wpływu poszczególnych cech na ostateczny wynik. Jest to szczególnie trudny problem w przypadku danych tekstowych, które po wektoryzacji - w przeciwieństwie np. do danych obrazowych - nie są trywialne do wizualizacji.


  • After Party - bo czym jest spotkanie bez dobrego networkingu.
Description:

Zapraszamy na pierwsze białostockie spotkanie poświęcone sztucznej inteligencji w ramach cyklu AImeetup. Cykl wydarzeń został zapoczątkowany w Krakowie, sukcesem odbywa się również w Warszawie, a Białystok będzie kolejnym miastem na mapie Polski.


AImeetup to przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji dla wszystkich zainteresowanych tematyką A.I. Na spotkaniu mile widziane będą osoby, które zajmują się tematyką sztucznej inteligencji, ale również takie, które dopiero zaczynają, lub po prostu interesują się szeroko pojętą branżą.


Zależy nam na tym, aby połączyć praktyków wykorzystujących technologię z ludźmi, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów biznesowych z wykorzystaniem mechanizmów AI. Dlatego tuż po prezentacjach oddamy mikrofon osobom, które mają wizję tego co chciałyby osiągnąć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, natomiast zastanawiają się jak podejść do tego od strony technicznej. Następnie będzie można odnaleźć ich przy stolikach dyskusyjnych, zadać pytania i wymienić kontakty - być może w ten sposób znajdziecie swojego biznesowego partnera, lub klienta!


Pierwsza białostocka edycja będzie poświęcona głównie zagadnieniom Deep Learning.Profile of employers

Similar events