Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

Lubelskie Dni Informatyki 2021

lubelskie-dni-informatyki-2021
Event:
Lubelskie Dni Informatyki 2021
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
29.05.2021 (saturday)
Language:
Polish
Price:
Free
City:
www:
Description:

Lubelskie Dni Informatyki to największa bezpłatna konferencja informatyczna na Lubelszczyźnie. Organizowana jest przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków KUL działające przy wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Wydarzenie to skierowane jest do pracowników branży IT, środowisk akademickich oraz fascynatów nowych technologii.


Wydarzenie co roku gromadzi rzesze entuzjastów informatyki. Ostatnia edycja LDI liczyła ponad 1250 zarejestrowanych uczestników. Konferencja skierowana jest do wszystkich miłośników nowych technologii z zakresu IT żądnych wiedzy i posiadających chęć zdobycia nowych umiejętności. Wśród uczestników nie zabraknie zarówno studentów dopiero rozpoczynających przygodę z IT, jak i już doświadczonych specjalistów. Tegoroczna edycja będzie obfitować w ponad 31 godzin prelekcji i warsztatów prowadzonych na żywo. Dodatkowo podczas zdalnych targów pracy będziecie mieli możliwość spotkać się z najlepszymi firmami IT z Lubelszczyzny i nie tylko. 


Ścieżki tematyczne to nowość podczas XIII edycji LDI - dostosowując się specjalnie do Państwa oczekiwań oferujemy 5 głównych ścieżek tematycznych warsztatów.


Skupimy się na prężnie rozwijającej technologii Big Data. Dla osób chcących spróbować swoich sił w programowaniu przygotowaliśmy ścieżkę front-end’u oraz back-end’u, czyli coś dla każdego web developera. Ścieżka Quality Assurance dedykowana jest dla osób powiązanych z obszarem zapewnienia jakości i niezawodności oprogramowania. Rozwój technologii to nie tylko korzyści, ale także zagrożenia. Ścieżka bezpieczeństwa w IT, to między innymi zadania związane z ochroną systemów przed cyberprzestępcami. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji związanych tematycznie z warsztatami.

Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Similar events