pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

No Exceptions #4 | Java Edition

Event:
No Exceptions #4 | Java Edition
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
07.11.2019 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Siedziba Boldare Gliwice
Address:
Królowej Bony 13
Registration:
Facebook:
Agenda:
  • 18:00 - 18:05 - Przywitanie
  • 18:05 - 18:45 - "Czym właściwie jest to programowanie reaktywne w Java?" - Radosław Dąbrowski (Java Developer w Boldare)
  • 18:45 - 19:25 - "Enterprise Integration Patterns z wykorzystaniem platformy Spring Integration" - Michał Witkowski (Java Developer w Boldare)
  • 19.30 - 20.15 - "Czy możliwe jest uruchomienie produkcyjnego klastra Kafki w czasie jednej prezentacji?" - Grzegorz Kocur (DevOps, SoftwareMill)
  • 20.15 - … - Networking
Description:

Cześć!


Idziemy za ciosem - pora na 4. edycję No Exceptions - inicjatywy, którą stworzyliśmy z myślą pasjonatach backendu i nie tylko! Tym razem widzimy się już 7 listopada w siedzibie Boldare w Gliwicach i będziemy rozmawiać o tym, "co w Javie piszczy"?


Jeżeli interesujesz się programowaniem reaktywnym i chcesz zgłębić tajniki integracji z wykorzystaniem Enterprise Integration Patterns w Springu lub dowiedzieć się jak obchodzić się z Kafką - nie może Cię zabraknąć na naszym wydarzeniu To także świetna okazja do wymiany doświadczeń i networkingu z uczestnikami przy pysznych przekąskach!Niezmiennie przypominamy skąd w ogóle pomysł na serię naszych Boldare'owych meetupów "No Exceptions"? No cóż, tak jak Ty, nie lubimy kiedy wyskakują nam wyjątki w kodzie ;)Po każdej z prezentacji będzie czas na pytania do prelegentów, szykujemy też dla publiczności małą niespodziankę :)


Gotowy na solidną dawkę wiedzy od naszych specjalistów? >> POBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ i do zobaczenia na No Exceptions #4 | Java Edition!


Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events