Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Plus Jeden do Rozwoju

plus-jeden-do-rozwoju-wrzesien-2023
Event:
Plus Jeden do Rozwoju
Event type:
Conference
Category:
Topic:
Date:
25.09.2023 (monday) - 27.09.2023 (wednesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online
Address:
On-line
Registration:
Strona www:
Description:

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji cyklu bezpłatnych szkoleń pt. „Plus Jeden do Rozwoju”. Program jest skierowany do osób, które chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe. Do wzięcia udziału w projekcie zaproszone są też osoby chcące zmienić dotychczasową pracę czy wzbogacić swoje CV o nowe osiągnięcia i umiejętności. Wydarzenie organizowane jest przez Plus Jeden Poznań oraz Huge Thing.


W ramach programu zaplanowano 2 moduły: „Inspiracja – Innowacja” oraz „Jak stworzyć swój pierwszy produkt?” 


UWAGA! Zapisy dotyczą pojedynczych modułów lub całego programu – nie ma możliwości zapisania się na poszczególne tematy z modułów.


I. Inspiracja – Innowacja (początek rejestracji: 4.09.2023 r.)

Ekosystem startupowy od podszewki – 25.09.2023, godz. 17.00 – 20.00, mentorzy: Natalia Sadownik i Mateusz Szymański

  • Uczestnicy dowiedzą się czym jest startup oraz jakie są możliwości rozwoju innowacji


Fundusze VC – czym są i jak z nimi współpracować – 26.09.2023, godz. 17.00 – 20.00, mentor: Bartłomiej Gola

  • Zostanie tu przedstawiona specyfika działalności funduszu (VC to nie tylko pieniądze, ale też ogromna wiedza, kontakty i biznesowe wsparcie)
  • Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się również, jak przygotować się na pierwsze spotkanie z inwestorem.


Pierwsze kroki w rozwoju kariery (wykład + panel dyskusyjny/Inspirujące Case Study) – 27.09.2023, godz. 17.00 – 20.00, mentorzy: Ewelina Jezierska, Jan Bartkowiak i Antoni Kałuża

  • Przy rozpoczynaniu kariery zawodowej, najtrudniejsze są pierwsze kroki. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio zaplanować swoje życie zawodowe na bazie obecnych doświadczeń, uwzględniając przy tym chęć ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów. Poznają najważniejsze elementy CV oraz co jest istotne podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ewelina Jezierska opowie o tym, na co zwrócić uwagę wybierając swoją drogę kariery oraz czy startup może być planem na przyszłość.
  • Case Study: czym jest fundacja Econverse? Chcesz wcielić marzenia o własnym biznesie w rzeczywistość? Brakuje Ci fachowej wiedzy, mentorów i umiejętności? Econverse przychodzi z pomocą. Ponad połowa polskich studentów marzy o otwarciu w przyszłości własnego biznesu, nie posiadając jednocześnie praktycznej wiedzy jak zacząć. Równocześnie, według badań Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, aż 46% Polaków nie decyduje się na rozpoczęcie działalności z obawy przed porażką, co spowalnia rozwój polskich startupów, ale też kluczowych umiejętności u młodzieży. Podczas prelekcji z założycielami Econversce – Janek Bartkowiakiem oraz Antkiem Kałużą, uczestnicy otrzymają dawkę inspiracji, jak w młodym wieku osiągnąć sukces i zmienić rynek edukacji biznesowej.


Profile of employers

Similar events