Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Wydarzenie odwołane
This event has already taken place. Check upcoming events

Produkt nad Nerem - Upstream Kanban & Zwinne Zarządzanie Wartością Biznesową

Event:
Produkt nad Nerem [Canceled]
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
19.03.2020 (thursday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Centrum Kreatywności Fabryka
Address:
Tymienieckiego 22G
Strona www:
Speakers:
Description:

Upstream Kanban - Zwinne Zarządzanie Wartością Biznesową (drugie spotkanie z cyklu "Produkt nad Nerem" - jeżeli nie byłeś na pierwszym nie martw się! Jest to cykl 3 spotkań o Kanbanie ale na każde z nich można przyjść niezależnie!


Kanban mocno skupia się na optymalizacji serwisów. Praktycy Metody Kanban nieustannie starają się zwiększyć efektywność przepływu czyli dostarczać: szybciej, więcej i w bardziej przewidywalny sposób.


Jednak w pogoni za efektywnością łatwo zapomnieć o tym, że najważniejsze jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta poprzez robienie właściwych rzeczy!


Upstream Kanban to przepływ wartości zanim się "zacommitujemy" na wykonanie konkretnych elementów pracy. To ultra-zwinne zarządzanie opcjami tak, aby wykonana praca dawała maksymalną wartość!


Zastosowanie Upstream Kanbana to bezkosztowa optymalizacja która sprawi, że końcowy produkt jest lepszy z punktu widzenia interesariuszy i klientów.


Bio prelegenta:

Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.


Od wielu lat pomaga rozwiązywać najróżniejsze problemy organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników.
Profile of employers

Similar events