Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

PyWaw #79

Event:
PyWaw #79
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
22.10.2018 (monday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Kawiarnia Hoża 51
Address:
ul. Hoża 51
Strona www:
Description:

PyWaw #79 odbędzie się w poniedziałek, 22. października 2018 r., o godz. 18:30 w Kawiarnia Hoża 51 (Hoża 51, Warszawa).


Tym razem spotykamy się w totlanie nowej formule - open spaces!


Co to jest "Open Space"? Jest to metoda angażowania grup ludzi do wspólnej wymiany myśli, wiedzy, doświadczeń i pomysłów. W trakcie Open Space każdy uczestnik może zaproponować dowolny temat dyskusji - albo w formie eksperta, który chce podzielić się wiedzą, albo w formie osoby z mniejszym doświadczeniem, która chce poszerzyć swoje horyzonty. W trakcie spotkania odbędą się równoległe sesje, a wszystkich uczestników obowiązywać będzie zasada dwóch stóp - można ich użyć w dowolnym momencie i jeśli dany temat z dowolnego powodu przestaje nas interesować, możemy przenieść się do grupy dyskutującej na inny temat.


Tak więc niezależnie czy jesteś doświadczonym programistą, czy też chcesz się dowiedzieć, od czego rozpocząć naukę programowania w Pythonie, Open Space może być miejscem właśnie dla Ciebie.


Prowadzącym nasze pierwsze open spaces będzie Jakub Wasielak. Programista Pythona skupiony na społeczności. Współorganizator krakowskiej grupy Pykonik, uczestnik i twórca hackathonów, koordynator Python Challenge mającego miejsce na konferencji PyConPL. W Pythonie pisze od 10 lat z nastawieniem na programowanie webowe. Obecnie pracownik AirSorted, w wolnym czasie miłośnik fantastyki i organizator konwentu Fornost. Na pytanie, co lubi w programowaniu zawsze odpowiada, że kontakt z ludźmi.


Chcecie poczytać więcej o formule "open space"? Odsyłamy do bardzo dobrego wpisu na blogu firmy STX Next - https://stxnext.com/blog/2018/08/10/jak-zrobic-wartosciowe-spotkanie-w-formule-open-space-technology/

Profile of employers

Similar events