Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

QArantanna#21 - Zapytaj ekspertów jak… testować bezpieczeństwo

Event:
QArantanna#21 - Zapytaj ekspertów jak… testować bezpieczeństwo
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
22.04.2021 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Description:

Czym jest bezpieczeństwo? Jak testować aplikację pod kontem bezpieczeństwa? Czy tylko banki powinny testować swoje strony pod kontem bezpieczeństwa? Jakich narzędzi użyć? Jak rozpocząć swoją przygodę z testowaniem bezpieczeństwa? Tyle pytań, a to dopiero wierzchołek góry lodowej... ale nasi eksperci postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i będą odpowiadać na Wasze pytania związane z testami bezpieczeństwa.


Tym razem w roli ekspertów wystąpią:

Aleksandra Kornecka - Junior Security Engineer uczący się każdego dnia po trochu, Quality Assurance Engineer oraz certyfikowany tester z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży IT (głównie webowej i mobilnej). Pasjonatka procesu jakości, UX i IA. Rozpoczęła ścieżkę konsultanta w softwarehouse'ach.

- Absolwentka kogniwistyki (Cognitive Science) wciąż utrzymująca kontakt z uniwersytetem poprzez prowadzenie warsztatów oraz doradztwo zawodowe.

- Działaczka Non-profit, prelegentka na międzynarodowych konferencjach i meetupach, social media ninja, sportowiec i sprinterka - sprinty w pracy i po pracy

- Techie, która kocha ludzi i lubi wydarzenia z obszarów technologii i startupów.

- Dumna liderka i współzałożycielka Girls Who Test, grupy non-profit, która pomaga ludziom wejść do świata QA poprzez organizowanie różnych wydarzeń oraz mentoring.


Mateusz Olejarka - Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa IT w firmie SecuRing. https://www.linkedin.com/in/molejarka Zawodowo zajmuje się testowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz mobilnych. Wcześniej, po drugiej stronie barykady, jako programista brał udział w rozwoju i utrzymaniu platformy klasy BPMS wdrożonej w wielu polskich instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych. Trener mający za sobą ponad 50 przeprowadzonych szkoleń związanych z tworzeniem i testowaniem bezpieczeństwa oprogramowania. Prelegent na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach. Znajduje się na listach Hall of Fame firm takich jak: Adobe, Algolia, GM, Jet, Netflix, Tesla, Twitter, Uber, Yahoo.


Maciej Kofel - Pentester, trener, autor.

Od 2011 roku związany z branżą IT security. Swoją karierę zaczynał pracując w działach takich jak Security Monitoring czy Vulnerability Management, gdzie poznawał stronę defensywną bezpieczeństwa. Z kolei w ostatnich kilku latach działa po stronie ofensywnej przeprowadzając testy penetracyjne aplikacji webowych i infrastruktury. W roli Pentestera szlifował swoje umiejętności w sektorze bankowym, w consultingu, a także w Software House. W 2018 roku rozpoczął także działalność jako szkoleniowiec z dziedziny, która jest mu najlepiej znana, czyli testów penetracyjnych web aplikacji. Poprzez prowadzenie szkoleń realizuje od zawsze tkwiącą w nim chęć przekazywania wiedzy i pomagania innym.


Serdecznie zapraszamy 22 kwietnia w czwartek o 18:00 i jak zwykle widzimy się na naszym kanale: https://www.youtube.com/c/qarantanna

Profile of employers

Similar events