pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Reading Club #1 - Domain-Driven Design: Tackling Complexity...

Event:
Reading Club #1 - Domain-Driven Design: Tackling Complexity
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
DDD
Date:
14.06.2021 (monday)
Time:
20:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Description:

Opis:


Liczba sposobów, na które stosowane jest Domain-Driven Design zbliża się do liczby samych praktyków! A przecież niebieska książka jest tylko jedna! Często też próba praktyki DDD odbywa się bez lektury tej podstawowej pozycji.


Aby temu zaradzić krakowski meetup DDD-KRK zaprasza do udziału w reading club! Celem klubu jest samodzielne przeczytanie ale wspólne przedyskutowanie kultowej książki Erica Evansa: “Domain-Driven Design: Tackling Complexity in the Heart of Software”.


W ramach klubu odbędzie się łącznie 14 cotygodniowych spotkań online. Spotkania będą poświęcone konkretnym fragmentom książki. Na każdym spotkaniu będziemy opracowywać podobny materiał jeśli chodzi o czas potrzebny na przeczytanie.


Spodziewajcie się bardzo konkretnych sesji Q&A, wielu gorących dyskusji i paneli, jasnych jak słońce olśnień, emocjonujących historii, a także inspirujących sesji pair-programmingowych. Destylacja pełną parą! Zapraszamy!


Informacje praktyczne:

Przedmiotem spotkań jest angielska wersja językowa książki

Same spotkania będą w języku polskim

Spotkania nie będa nagrywane/publikowane

W planie: Q&A, dyskusje, a także sesje pair-programming

Zabieranie głosu na spotkaniu NIE będzie obowiązkowe


UWAGA! Podstawą klubu jest commitment czasowy. Zależy nam aby uczestnicy faktycznie przeczytali całą książkę. Dlatego prosimy o potraktowanie udziału poważnie i wygospodarowanie sobie czasu na przeczytanie materiału na spotkanie. Skorzystamy na tym wszyscy razem jak i każdy z osobna!


Harmonogram

Spotkania odbywać się będą o godz. 20:30 we wtorki (pierwsze dwa spotkania w poniedziałki).Host:


Konrad Otrębski


Entuzjasta i praktyk Domain-Driven Design. Największe osiągnięcie w karierze to ewolucja zespołu produktowego z poziomu 3 deploymentów na produkcję w miesiącu do poziomu 150. Backend oraz infrastructure developer, tech lead, architekt. Prelegent na konferencjach i meetupach. Oprócz DDD stosuje m.in TDD, Trunk-Based Development czy Infrastructure as Code. Zwolennik limitowania WIPu i Kanban. Interesuje się kulturą DevOps oraz Theory of Constraints.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events