pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Safe Meeting #2

Event:
Safe Meeting #2
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
25.06.2019 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Netent Poland
Address:
Aleja Pokoju 1
Registration:
Facebook:
Agenda:
  • 18:00-18:10 Powitanie
  • 18:10-18:40 Joanna Świebocka-Więk (AGH, UJ) "Jeśli coś jest za darmo, to Ty jesteś towarem. Ile jest warta nasza tożsamość?"
  • 18:40-19:10 Joanna Misztal-Radecka (Ringier Axel Springer Polska) "Czy powinniśmy bać się sztucznej inteligencji?"
  • 19:10-19:40 TBA
  • 19:40-20:30 Networking
Description:

Women in Technology, NetEnt i Women Techmakers zapraszają na kolejny meetup poruszający tematykę IT Security. Zapraszamy wszystkich chętnych (Panie i Panów :)) - zarówno osoby mające doświadczenie, jak i zainteresowane tematyką.


Na Safe Meeting #2 posłuchacie jakie zagrożenia niesie ze sobą biometria i sztuczna inteligencja. Dowiecie się ile warta jest wasza tożsamość i dlaczego #10yearschallenge nie miało na celu jedynie wspomnień dawnych lat oraz jak wygląda kwestia moralności w sztucznej inteligencji.


Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczne jest zapisanie się na meetup.com - (prosimy o zapisywanie się prawdziwym imieniem i nazwiskiem w celu weryfikacji listy obecności!)

Zapisy ruszą 18.06 o godz. 19:00 i potrwają do 24.06 godz. 12:00 (lub do wyczerpania miejsc).

UWAGA! W przypadku zapisu i rezygnacji z udziału prosimy o dokonanie zmiany dot. uczestnictwa na wydarzeniu na meetup.com


1. Joanna Świebocka-Więk (AGH, UJ)

Jej ogromną pasją jest biometria, czyli nauka o tym w jaki sposób wykorzystać ludzkie cechy wyglądu i zachowania, by móc rozpoznawać tożsamość, zarówno od strony informatycznej, jak i rosnącego potencjału jej zastosowań. Interesuje się też analizą i rozpoznawaniem obrazów, zwłaszcza obrazów medycznych i jest tak wielkim entuzjastą tego tematu, iż wszystkie prace dyplomowe, łącznie z pracą doktorską oparła o analizę zdjęć własnego mózgu.

Ukończyła dwa fakultety na Akademii Górniczo-Hutniczej: fizykę medyczną i informatykę stosowaną. Na tej samej uczelni obroniła również doktorat. W międzyczasie skończyła studia podyplomowe na specjalności Grafika komputerowa i multimedialna.

Obecnie pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, prowadząc badania naukowe z zakresu zastosowania metod sztucznej inteligencji w procesie przetwarzania obrazów medycznych i biometrycznych….i oczywiście próbuje zarażać swoją pasją studentów.


2. Joanna Misztal-Radecka (Ringier Axel Springer Polska)

Tematyką sztucznej inteligencji interesuje się od czasu studiów. Od 2015 roku, pracując jako Data scientist w Ringier Axel Springer Polska, tworzy rozwiązania Machine Learning na dużą skalę, w szczególności na potrzeby personalizacji Onetu i innych serwisów internetowych. Zainteresowania związane z przetwarzaniem języka naturalnego i ML realizuje w pracy oraz w ramach doktoratu wdrożeniowego na AGH, przekładając pracę naukową na praktyczne zastosowania. Prywatnie uwielbia podróże i aktywny wypoczynek.You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Kraków

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
17 ofert pracy
 
Grape Up
firma technologiczna

Białystok, Kraków
technologie:
Python, Java, JavaScript, AWS, Redis...
typ projektów:
projekty dla klientów
3 oferty pracy
 
Codesushi
Software House

Kraków
technologie:
PHP, MySQL, JavaScript, Redis, Symfony...
typ projektów:
Projekty dla klientów
4 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events