Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Scrum to za Mało! czyli Scrum ++

Event:
Scrum to za Mało! czyli Scrum ++
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
14.06.2021 (monday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Strona www:
Speakers:
Description:

Celem każdego Zespołu Scrumowego jest dostarczanie wartości interesariuszom i userom. Gdy mamy do czynienia ze środowiskiem ciągłej zmienności, najlepiej sprawdza się proces empiryczny. Czyli bazujący na krótkich i regularnych pętlach zwrotnych.


Scrum to uproszczone ramy postępowania, aby empiryczny proces zapewnić. Jednak sam Scrum to stanowczo za mało, Scrum jest takim jakby szkieletem na którym wszystko się opiera, ale... tylko szkieletem. Scruma należy za każdym razem dopełnić właściwymi narzędziami oraz praktykami.


Podczas warsztatów poznasz sposoby na to, aby zlokalizować obszary w swoim Scrumie które należy zasilić dodatkowymi praktykami. Poznasz też "garść" praktyk do zastosowania od zaraz, z takich obszarów jak:

- optymalizacja efektywności przepływu,

- zarządzanie wymaganiami

- optymalizacja upstreama

- UX/UI

- współpraca z managerami średniego szczebla

- strategia i wizja biznesowa

- zarządzanie wymaganiami


Bio prelegenta:

Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.


Od wielu lat pomaga organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc rozwiązywać najróżniejsze problemy. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników.

Profile of employers

Similar events