Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Security Case Study 2020

Event:
Security Case Study 2020
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
10.09.2020 (thursday) - 11.09.2020 (friday)
Time:
08:00
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
On-line
Address:
On-line
Strona www:
Description:
Konferencja dobrze znana w świecie IT Security. Poświęcona w całości cyberbezpieczeństwu. Tegoroczna VIII już edycja SCS ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników odbędzie się w Wirtualnym Centrum Konferencyjnym. Organizatorzy zadbają o to aby odwzorować konferencję taką, jaką ją zapamiętaliśmy z poprzednich edycji.

SCS skupia menedżerów i dyrektorów IT, szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefów działów audytu, konsultantów i ekspertów bezpieczeństwa informacji, przedstawicieli służb mundurowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, specjalistów ds. kryminalistyki oraz oczywiście pasjonatów i entuzjastów IT.

SCS 2020 to 3 sceny tematyczne: SCS PRO, SCS OPEN i SCS VENDORS a także specjalistyczne warsztaty oraz duża hala SCS EXPO.

SCS 2020 to również networking! Uczestnicy będą mogli spotkać się wzajemnie za pośrednictwem awatarów, porozmawiać zarówno w większym gronie jak i indywidualnie spotkać się w specjalnie wyznaczonych strefach networkigowych. Oczywiście nie zabraknie treściwych dyskusji, konkursów i innych atrakcji proponowanych przez wystawców. Czy to nie brzmi zachęcająco!

Profile of employers

Similar events