Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Segfault Masterclass Jesień 2020

Event:
Segfault Masterclass Jesień 2020
Event type:
Conference
Category:
IT
Date:
05.10.2020 (monday) - 08.10.2020 (thursday)
Time:
15:00
Language:
Polish , English
Price:
Paid
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Strona www:
Description:

Po lipcowym sukcesie Segfault Masterclass, Segfault Events powraca do tej, sprawdzonej już formuły. Segfault Masterclass Jesień 2020 to seria wirtualnych, interaktywnych spotkań z praktykami, która odbędzie się w dniach od 5 do 8 października br.


To formuła, którą wypracowaliśmy w Segfault Events w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Prezentacje stają się tu kanwą do dyskusji, podważania, do zadawania pytań. Tu pytanie zdać może każdy - mówi Jakub Marchwicki z Segfault.


Segfault Masterclass Jesień 2020 to cztery popołudniowe spotkania online, podczas których doświadczeni programiści, architekci, liderzy zespołów i technologii podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, sprawdzonymi sposobami rozwiązywania problemów, a także lekcjami wyniesionymi z porażek i sukcesów. Każdy z uczestników Segfault Masterclass ma możliwość dyskusji i zadawania pytań podczas sesji AMA (Ask Me Anything).


Zależało nam na tym, by zachować najwyższą jakość merytoryczną, a jednocześnie dać przestrzeń uczestnikom na inne aktywności. Cieszymy się, że Segfault Masterclass udało się już zagościć w przestrzeni wydarzeń polskiej branży IT - podkreśla Jarosław Pałka - organizator i członek Rady Programowej Segfault.


Zapisy na Segfault Masterclass Jesień 2020 są dostępne pod linkiem → https://bit.ly/2ZlHCag. Jednorazowa rejestracja daje uczestnikom dostęp do wszystkich dni wydarzenia oraz nagrań z prelekcji. Liczba miejsc jest limitowana.


Wśród prelegentów jesiennej edycji Segfault Masterclass znajdują się takie nazwiska jak: Konrad Jakubiec, Paweł Kapała, Karolina Latos, Marcin Aks Grochowina, czy Mariusz Gil. Segfault Masterclass to szeroko zakrojona tematyka: zarówno techniczna (Modelowanie zdarzeń domenowych sterowanych czasem - Konrada Jakubca, czy Data First - Pawła Kapały), jak i miękka (Wyzwania lidera. Historia prawdziwa - Karoliny Latos i Marcina Aks Grochowiny). Dodatkowym atutem wydarzenia jest fakt, że część prelekcji odbędzie się w języku angielskim, a trzy z nich to zupełne nowości!


Zainteresowanych formułą Segfault Masterclass zachęcamy do zapoznania się z fragmentami letniej edycji, które można znaleźć na dedykowanym kanale YouTube → https://bit.ly/2Fjczoq


Bieżące informacje na temat jesiennych wydarzeń Segfault można znaleźć znajdziecie na stronie https://segfault.events/ oraz w kanałach social media:


Facebook: https://www.facebook.com/segfaultevents/

Twitter: https://twitter.com/segfaultevents

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/segfaultevents/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCV38Do_3C5uVk3lWePkyxTA

Anchor: https://bit.ly/3bO6nQu

Spotify: https://open.spotify.com/show/6rdGy8gZmka66XsKwDDB9v

Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/segfault-audio/id1505388477


Do zobaczenia online!

Profile of employers

Similar events