pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

SForce - Online Salesforce Meetup #13

Event:
SForce - Online Salesforce Meetup #13
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
24.06.2021 (thursday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Agenda:

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.

➡ 18:30 - Start prezentacji: IT Service Center - najnowsze rozwiązanie ITSM zbudowane na Platformie Salesforce - David Sitarek, Florin Pinte-Landgraf

➡ Q&A - Pytania do prelegentów

Description:

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #13, które odbędzie się już 24 czerwca 2021 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.


SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.


Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.


PRELEGENCI


+ David Sitarek

David jest odpowiedzialny za rozwój rozwiązań do budowy aplikacji customowych na Platformie Salesforce w Europie Wschodniej. Podczas swojej wieloletniej kariery w branży IT współpracował z firmami z całej Europy oraz klientami globalnymi. David ma bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu transformacji cyfrowej, budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Posiada umiejętność sprawnego zarządzania projektami, wykorzystując przy tym swą specjalistyczna wiedze oraz umiejetnosc zarzadzania zespolem.


+ Florin Pinte-Landgraf

Florin jest architektem Platformy Salesforce odpowiedzialnym za pomoc klientom Salesforce w zrozumieniu jej funkcjonalności oraz integracji z istniejącymi środowiskami IT. Florin posiada doktorat z inżynierii oprogramowania oraz ma wieloletnie doświadczenie w branży IT.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events