pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Śniadanie Project Managerów vol. 24 Online

Event:
Śniadanie Project Managerów vol. 24 Online
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
19.06.2021 (saturday) - 20.06.2021 (sunday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
Registration:
Description:

Śniadanie Project Managerów vol. 24 online skupi się na samoorganizacji i spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy trwała samoorganizacja w firmie komercyjnej jest w ogóle możliwa

Naszym gościem będzie dr Andrzej Jeznach, który uważa, że samozarządzanie jest możliwe, ale wymaga spełnienia wielu warunków. Czy możemy nazwać go ekspertem w tej dziedzinie? Zdecydowanie, bo już przed blisko dziesięcioma laty zaczął wprowadzać samozarządzanie w swojej firmie, co opisał w książce "Szef, który ma czas". Książka ta została nominowana do tytułu najlepszego poradnika biznesowo-ekonomicznego w konkursie Economicus 2017, organizowanym przez "Dziennik Gazeta Prawna". Dwa lata później następna jego książka, "Szef, który myśli", także uzyskała podobną nominację. W obu pozycjach autor dzieli się szczerze swoimi doświadczeniami oraz refleksjami dotyczącymi samozarządzania.


Andrzej Jeznach jest inżynierem i doktorem nauk ekonomicznych. Swoją karierę zawodową rozpoczął przed czterdziestoma laty w międzynarodowych koncernach w Hamburgu. Kilka lat spędził w Moskwie jako szef przedstawicielstwa BMW. Trzy dekady temu założył swoją pierwszą firmę, w Hamburgu, następnie inne w Rosji. Niedawno stery swojej organizacji przekazał młodszemu pokoleniu, ale nie tak jak sobie planował, tzn. że odejdzie od zarządu, zachowa część swoich udziałów i przejdzie do rady nadzorczej. Okazało się, że zgrany od lat zespół, pracujący bardzo efektywnie, nie był w stanie utrzymać tego systemu. Zabrakło lidera! Ten właśnie paradoks wyjaśnia w swojej najnowszej, wydanej w maju tego roku, książce "Szef, którego szukamy. Rzecz o odpowiedzialności".


Śniadanie Project Managerów vol. 24 to spotkanie, podczas którego dowiesz się, jakie warunki muszą być spełnione, aby samozarządzanie funkcjonowało.


Usłyszysz także:

  • dlaczego szczególnie samozarządzające organizacje potrzebują liderów,
  • jak rozumieć rolę odpowiedzialności w firmach bez hierarchii,
  • o tym, że samozarządzanie jest możliwe, ale nieprawdą jest, że funkcjonuje zawsze i wszędzie,
  • o przykładach funkcjonujących samoorganizacji, ale i o takich, które nie spełniły warunków niezbędnych dla samozarządzania i drogo za to zapłaciły.


Jeśli nadal zastanawiasz się czy trwała samoorganizacja w firmie komercyjnej jest w ogóle możliwa dołącz do nas 19 czerwca!

Już dziś dołącz też do grupy Wydarzenia Project Managerów na Facebooku, gdzie będziesz otrzymać najświeższe informacje na temat Śniadań Project Managerów oraz śledź stronę Karolina Jarocka Project Management


Bądź z nami tego dnia!

Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events