Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Społeczności startupowe #SeminariumHiTech

Event:
Społeczności startupowe #SeminariumHiTech
Event type:
Seminar
Category:
Date:
03.10.2017 (tuesday)
Time:
15:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW
Address:
Rektorska 4
Description:

Drugi sezon #SeminariumHiTech zaczyna się z przytupem. Dostaniemy w końcu rozwiązanie cliffhangera sprzed wakacji - czy znajdą salę, która pomieści tłumy zainteresowanych?

W imieniu Kierownictwa Wydziału Zarządzania serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie realizowane w ramach Seminarium Naukowego "Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki”, które odbędzie się dnia 3 października 2017 roku (wtorek) w godz. 15:00-17:00. Seminarium współorganizowane jest przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

O swoich doświadczeniach w budowaniu społeczności startupowych opowiedzą goście:

  • Borys Musielak - współtwórca czołowej warszawskiej społeczności startupów: ReaktorWarsaw i jej symbolu #techwawa, współzałożyciel fundacji Startup Poland, twórca startupu Filmaster będącego obecnie częścią koncernu Samba TV.
  • Krzysztof Kobyłecki - jedna z głównych postaci krakowskiej społeczności startupowej #omgkrk, współorganizator krakowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych inicjatyw: Startup Stage i Saas Meetup.
  • Prezentację wprowadzającą pt. ”O społecznościach startupowych” wygłosi opiekunka seminarium dr Agnieszka Skala.


Seminarium Naukowe „Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki” posiada patronat Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej i fundacji Startup Poland.


Spotkanie seminaryjne odbędzie się w sali 4.01 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT) – ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa.


Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w całym cyklu spotkań – szersze informacje są dostępne na stronie internetowej Seminarium Naukowego WZ PW www.wz.pw.edu.pl

Profile of employers

Similar events