Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
This event has already taken place. Check upcoming events

Symulacja Scruma "Obraz czy 1000 słów?"

Event:
Symulacja Scruma "Obraz czy 1000 słów?"
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
01.02.2023 (wednesday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Sollers Consulting Sp.z o.o - Lublin
Address:
Spokojna 2
www:
Description:

Z przewoźnika po Scrumie: Scrum to uproszczone ramy postępowania, które pomagają […] wytwarzać wartość poprzez adaptacyjne rozwiązywanie złożonych problemów.

Czy przewodnik po Scrumie jest tak prosty jak to możliwe? Jak dobrze rozumiemy podstawowe elementy metody i do jakiego stopnia nasze rozumienie jest zgodne z rozumieniem innych? Czy potrafimy wyjaśnić Scruma innym nie używając trudnych słów? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w trakcie warsztatu, w trakcie którego będziemy wytwarzać wartość (zrozumienie Scruma) przez adaptacyjne rozwiązywanie złożonego problemu (jak to zrobić dobrze?) - wyjaśnijmy Scruma Scrumem!

Warsztat jest przede wszystkich dla praktyków Scruma, potrafiący pracować w tym procesie "z marszu". Osoby znające Scruma z książek czy opowieści lub nawet nie znające go wcale muszą liczyć się z tym, że będą poznawać ramy postępowania od razu praktycznie.

Autorski warsztat poprowadzi Tomasz Serafin:

Zaczynałem karierę zawodową jako programista, następnie spróbowałem sił jako analityk, menadżer projektu, menadżer produktu, lider zespołu, Scrum Master, a nawet Head of HR. Obecnie jestem programistą i przywódcą służebnym zespołu Scrumowego. Jednym z moich hobby jest tworzenie oraz prowadzenie warsztatów wzmacniających zrozumienie zwinności. Lubię zrozumienie.


Participants (1):

Profile of employers

Similar events