Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

SysOps / DevOps Poznań MeetUp #1

Event:
SysOps / DevOps Poznań MeetUp #1
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
07.12.2017 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Agenda:
  • 18:00 Networking
  • 18:30 Prelekcja #1: VMware Cloud on AWS - ewolucja czy rewolucja infrastruktury? Jarosław Zieliński

Prezentacja Jarka będzie przeprawą przez dostępne rozwiązania infrastrukturalne. Tak, aby stworzyć coś co jest niezawodne, wysokodostępne oraz przyjemne w utrzymaniu i zarządzaniu przez administratora. Wspólnie zastanowimy się na tym, czy to jest rewolucja czy ewolucja infrastruktury.

Jarek jest miłośnikiem sieci komputerowych i dobrej kawy z 15-letnim doświadczeniem w branży IT. Szczególnie w wirtualizacji, budowaniu rozwiązań integrujących chmurę publiczną z lokalnym DC oraz monitoringu infrastruktury. Jest certyfikowanym VMware-owcem oraz jednym z nielicznym Polaków posiadających tytuł VMware vExpert. Jest też jednym z trzech z liderów Polskiej grupy VMware. Od momentu powstania odpowiada za rozwój Poznańskiej grupy użytkowników Amazon Web Service (https://www.meetup.com/AWSUGPL/).

  • 19:45 Prelekcja #2: "Skalowanie Elasticsearcha" Krzysztof Krzyżaniak

Prezentacja przedstawia doświadczenia w skalowaniu Elastic Stacka na podstawie trwającego od trzech lat projektu centralnego systemu logowania obsługującego aktualnie do 3 miliardów wpisów dziennie.


Krzysztof jest od dwudziestu lat w biznesie internetowym. Zajmował się praktycznie każdym technicznym aspektem działania serwisów internetowych. Od trzech lat pracuje jako Senior Devops Tech Leader w Egnyte Inc, gdzie skupia się głównie na tworzeniu serwerowni definiowanych programowo (Software-defined Data Center).


  • 21:00 Networking i pizza!
Description:

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps / DevOps mamy przyjemność zaprosić na pierwszy MeetUp w Poznaniu!

Profile of employers

Similar events