Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #7

Event:
SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #7
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
24.01.2019 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
OVH
Address:
Ul. Swobodna 1
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 Networking
  • 18.30 Prelekcja #1: "Cloud Computing - podsumowanie roku 2018.” - Wojciech Szczepucha


W czasie pierwszego wystąpienia spojrzymy wstecz na 2018 rok. Wojciech Szczepucha przedstawi, co interesującego pojawiło się w świecie chmur, patrząc z perspektywy *Ops. W trakcie swojej prelekcji skupi się przede wszystkim na AWS, Azure i GCP, chociaż oczywiście nie zabraknie wtrąceń dotyczących pozostałych dostawców. Opowie też o możliwościach wykorzystania Azure ExpressRoute czy AWS Direct Connect, patrząc z perspektywy kosztowej i polskich operatorów.


Wojciech Szczepucha - jest Team Leaderem SysOps i członkiem Center of Excellence w PGS Software S.A. Wojtek z Sys/Net/SecOps związany jest od kilkunastu lat, a od niespełna trzech lat kieruje swoją drogę ku chmurom i mentalności DevOps. Z chmurami ma jednak do czynienia nie tylko zawodowo ale także prywatnie za sprawą pasji, którą jest lotnictwo:) Jak sam podkreśla, może ją w wolnych chwilach realizować dzięki uprzejmości m.in polskich portów lotniczych.


  • 19.45 Prelekcja #2: " Azure DevOps, VSTS, JSON, PowerShell, Automatyzacja – czyli jak się w tym połapać.” – Piotr Rogala


Wszyscy możemy zauważyć ciągły rozwój platformy Azure. Piotr w czasie swojej prezentacji chce pokazać, jak się z nią na co dzień pracuje. Opowie Wam dlaczego jest to dobra platforma do rozwoju własnego oraz firmy, w której pracujecie. Praca z chmurą to nieustanne poszerzanie własnej wiedzy i punktu widzenia na nowe technologie. Piotr zaprasza do dyskusji na MeetUpie!


Piotr Rogala - Pracuje w IT od wielu lat, specjalizując się w rozwiązaniach firmy Microsoft. W ostatnim czasie ukierunkowany na automatyzację i zainspirowany rozwiązaniami DevOps, wdraża je w oparciu o Azure. Ponadto prowadzi projekty z wykorzystaniem chmury AWS oraz GCP. Obecnie pracuje w Unit4 Polska. Po pracy zajmuje się motoryzacją i sportem rowerowym, ale znajduje też czas na prowadzenie bloga o rozwiązaniach chmurowych https://justcloud.pl.


  • 21:00 Pizza i networking
Description:

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na siódmy MeetUp we Wrocławiu!

Participants (1):

Profile of employers

Similar events