pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Tech3camp | Python

Event:
Tech3camp | Python
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
14.07.2020 (tuesday)
Time:
17:00
Language:
Polish , English
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Agenda:
  • 17:00 – 17:10 – otwarcie spotkania
  • 17:10 – 17:50 – Python for Excel - Felix Zumstein, Zoomer Analytics LLC
  • 17:50 - 18:30 - Co przyniesie Python 3.10? - Marek Pestkowski, Vector (FALCON V SYSTEMS)
  • 18:30 - 19:10 - Testy automatyczne w języku Python - Rafał Błaczkowski, Intel


Description:

Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.


Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.


11 spotkań w 2020 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://livetech.3camp.pl/66python


PRELEGENCI:


Felix Zumstein

Felix is the creator of xlwings, an open-source Python package that allows you to automate Excel with Python. xlwings also acts as drop-in replacement for VBA, thereby giving you access to Python's rich & modern ecosystem for data science and machine learning. The mission of his company is to provide a sane and innovative infrastructure around Excel workbooks. This also includes xltrail, a version control system for Excel workbooks.


Marek Pestkowski

Marek związany jest z Grupą VECTOR od półtora roku – pracuje jako Software Developer w spółce FALCON V SYSTEMS. Z sukcesami realizuje cele w zaawansowanym projekcie związanym z wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań opartych na sieciach sterowanych programowo (SDN). W swoim zespole pracuje w scrumie, programuje głównie w Pythonie.

Marek jest osobą otwartą, zaangażowaną w procesy organizacyjne, chętnie dzielącą się swoją wiedzą. Prywatnie zapalony strzelec sportowy, fan nowych technologii i połykacz książek.

Rafał Błaczkowski

Deep Learning Software Engineer, który pracuje jako QA, gdyż również sztuczna inteligencja potrzebuje swoich adwokatów jakości.

Z branżą IT związany jest od przeszło 6 lat. Obecnie pracuje w zespole rozwijającym framework do optymalizacji modeli Deep Learningowych uruchamianych na sprzęcie firmy Intel.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events