pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

TechTalk: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry

Organizowane
przez firmę IT
Event:
TechTalk: Building Microservices with Pivotal Cloud Foundry
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
17.10.2018 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
PROZA
Address:
Przejście Garncarskie 2
www:
Organizator:
Capgemini
Description:

Zapraszamy na TechTalk:

BUILDING MICROSERVICES WITH PIVOTAL CLOUD FOUNDRY


O czym będziemy mówić?

Technologie cloudowe są obecnie jednym z najczęstszych i najciekawszych rozwiązań, które są brane pod uwagę podczas wdrażania nowych rozwiązań w biznesie. Jeżeli interesują Cię takie zagadnienia jak: jakie są platformy cloudowe, w jakich modelach są oferowane, co różni modele CaaS od PaaS ich zastowanie, oraz czym są Cloud-Native Applications to na prezentacji postaramy się przybliżyć te tematy na przykładzie doświadczenia projektowego z Pivotal Cloud Foundry (PaaS). Prezentacja będzie zawierała również część praktyczną, gdzie zostanie pokazane jak można wykorzystać platformę Pivotal Web Services do tego, aby w kilka minut zdepoloywać przykładowe aplikację, które komunikują się ze sobą z wykorzystaniem Service Registry.


O prelegencie:

Łukasz Parczewski jest deweloperem, analitykiem i architektem rozwiązań z ponad 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu usług IT dla szerokiego grona sektorów i klientów. Doświadczony we wszystkich aspektach projektowania architektonicznego i zarządzania od początku poprzez studia projektowe aż po pomyślne ukończenie projektu. Jego największym zainteresowaniem jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów, mając na uwadze, że działające rozwiązanie jest warte tysiąc słów. Na codzień pracuje oczywiście u nas w Software Solutions Center. :)

Rejestracja poniżej.

W razie dużego zainteresowania spotkaniem w pierwszej kolejności będziemy wpuszczać osoby zapisane przez poniższy formularz.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events