Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures

usprawnij-wspolprace-zarzadu-i-twojego-zespolu-z-liberating-structures
Event:
Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
23.04.2024 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Pegasystems Software Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce
Address:
Puszka rska 7H
Description:

Czy kiedykolwiek czułeś/aś, że komunikacja między zarządem a Twoim zespołem przypomina próby nawiązania kontaktu z obcą cywilizacją? Czas to zmienić!


Zapraszamy na warsztat "Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures", gdzie wykorzystamy metody Liberating Structures, aby pomóc Wam zbudować stabilne kanały komunikacji, które przetrwają nawet podróż przez czarną dziurę.


Ważne informacje:

Aby zostać członkiem naszej załogi kosmicznej, potrzebujemy Twojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. To tylko procedury bezpieczeństwa, obiecujemy, że nie zamierzamy wysyłać Ci kosmicznego spamu.


Pamiętaj, zapisy przez meetup.com bez wypełnienia formularza nie zapewniają miejsca na pokładzie.


Co Cię czeka?

18:00-20:30: Warsztat: Usprawnij współpracę zarządu i Twojego zespołu z Liberating Structures

20:30- 22:00: Afterparty, czyli coś, co lubimy najbardziej.


Lokalizacja: Pegasystems, ul. Puszkarska 7H, Kraków. Startujemy o 18:00 – nie spóźnij się na start rakiety!


A co to są te Liberating Structures?

To nic innego, jak 33 sposoby na to, by spotkania przestały być nudne, a zaczęły być źródłem nieskończonej kreatywności i zaangażowania. Dowiedz się więcej tutaj: Liberating Structures


Cel wyprawy: Pokazanie, jak techniki Liberating Structures mogą usprawnić współpracę i komunikację między zarządem a zespołem developerskim, transformując Wasze interakcje w coś więcej niż zwykłą wymianę kodu i raportów.


Dla kogo jest ta wyprawa? Warsztat jest idealny dla każdego w strukturze firmy – od członków zarządu, przez scrum masterów, project managerów, po deweloperów i testerów.


Co wyniesiesz? Narzędzia do budowania silnych mostów komunikacyjnych, które pomogą Wam wspólnie osiągać nowe, kosmiczne cele.


Kapitanowie statku:

Michał Tarnowski - Scrum Master w Ørsted z wykształcenia inżynier mechanik. Jego motto to Running & Reading - energię życiową czerpię z uprawiania dużej ilości sportu, czytania książek… oraz z prowadzenia takich warsztatów, jak ten!

Olena Pashnina - Scrum Master w Pegasystems. Z ponad dekadą doświadczenia w branży IT, nieustannie eksperymentuje, dążąc do usprawnienia efektywnosci zespołów i procesów. Poza pracą kocha podróże, odkrywanie nowych miast, krajów i kultur. Uwielbia kontakt z ludźmi. Z interakcji i rozmowy rodzą się najciekawsze rzeczy!


Przygotujcie się na warsztat, który zmieni Wasze dotychczasowe metody współpracy i komunikacji – i to nie tylko na Ziemi!

Profile of employers

Similar events