Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

UX Research Confetti - IV edycja

ux-research-confetti-iv-edycja
Event type:
Conference
Category:
UX
Date:
21.05.2024 (tuesday) - 22.05.2024 (wednesday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Fabryka Norblina
Address:
Żelazna 51/53
Description:

UX Research Confetti to pierwsza konferencja skupiona całkowicie wokół badań User Experience. Konferencję organizuje zespół UX Research z Allegro, a samo wydarzenie jest bezpłatne.


W tym roku spotkamy się już po raz 4. Tym razem skupimy się na "(Nie)standardowym podejściu do badań UX". Będziemy dyskutować zarówno o klasycznym podejściu, jak i tym mniej powszechnym. Zachęcimy ekspertów UX do dzielenia się swoimi case studies. Dotkniemy wątków wykorzystywania w procesach badawczych nieszablonowych podejść, sztucznej inteligencji czy też automatyzacji badań.


Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 maja 2024. Prelekcje będą mieć miejsce 21-22 maja i zostaną poprzedzone dniem praktycznych warsztatów - 20 maja 2024. Podobnie jak w poprzednich latach, konferencja będzie mieć charakter hybrydowy. Stacjonarnie spotkamy się w Fabryce Norblina w Warszawie.


Zapisy ruszyły!

Już dzisiaj zarejestruj się na wydarzenie online i nie przegap najważniejszych informacji dotyczących konferencji. Zapisanie się na udział w konferencji w formie online nie wyklucza udziału w konferencji stacjonarnie. Zapisz się już dzisiaj, bądź na bieżąco i później zdecyduj, czy chcesz wziąć udział w wydarzeniu w formie online czy stacjonarnie (w Warszawie).

Profile of employers

Similar events

There are no upcoming events for these parameters in the Crossweb database.
Do you know about an event? Please add it.