Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

UX Research Confetti - IV edycja

ux-research-confetti-iv-edycja
Event type:
Conference
Category:
UX
Date:
21.05.2024 (tuesday) - 22.05.2024 (wednesday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Fabryka Norblina
Address:
Żelazna 51/53
Description:

UX Research Confetti to pierwsza konferencja skupiona całkowicie wokół badań User Experience. Konferencję organizuje zespół UX Research z Allegro, a samo wydarzenie jest bezpłatne.


W tym roku spotkamy się już po raz 4. Tym razem skupimy się na "(Nie)standardowym podejściu do badań UX". Będziemy dyskutować zarówno o klasycznym podejściu, jak i tym mniej powszechnym. Zachęcimy ekspertów UX do dzielenia się swoimi case studies. Dotkniemy wątków wykorzystywania w procesach badawczych nieszablonowych podejść, sztucznej inteligencji czy też automatyzacji badań.


Konferencja odbędzie się w dniach 20-22 maja 2024. Prelekcje będą mieć miejsce 21-22 maja i zostaną poprzedzone dniem praktycznych warsztatów - 20 maja 2024. Podobnie jak w poprzednich latach, konferencja będzie mieć charakter hybrydowy. Stacjonarnie spotkamy się w Fabryce Norblina w Warszawie.


Zapisy ruszyły!

Już dzisiaj zarejestruj się na wydarzenie online i nie przegap najważniejszych informacji dotyczących konferencji. Zapisanie się na udział w konferencji w formie online nie wyklucza udziału w konferencji stacjonarnie. Zapisz się już dzisiaj, bądź na bieżąco i później zdecyduj, czy chcesz wziąć udział w wydarzeniu w formie online czy stacjonarnie (w Warszawie).

Profile of employers

Similar events