Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Value Stream Mapping

Event:
Value Stream Mapping
Event type:
Workshops
Category:
Topic:
Date:
25.05.2017 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Cafe Bar Poczekalnia
Address:
Więckowskiego 16
Strona www:
Description:

Dla kogo:

Warsztat skierowany do Scrum Masterów, Product Ownerów, Project Managerów oraz wszystkich zainteresowanych poprawą procesów tworzenia oprogramowania.

Opis:

Lubimy być zajęci. Kult Utylizacji to jedna z poważniejszych chorób dotykających zarówno jednostki jak i całe organizacje. Upewniamy się, że „nasze zasoby są zalokowane na 100%” (a może i więcej),„ludzie mają co robić” i wszyscy staramy się wyglądać na zajętych.

Tymczasem już pół wieku temu Toyota (a za nią inne firmy) zrozumiała, że zajętość rzadko wiąże się z efektywnością. Dlatego wypracowała narzędzia pozwalające skupić się na tym drugim elemencie. Część z nich skutecznie zaadaptowaliśmy w naszym świecie Agile, o niektórych mało kto słyszał.

Zapraszam Was na warsztat, na którym porozmawiamy o tym czym jest Lean i wypróbujemy Value Stream Mapping (VSM) do poprawy waszych procesów tworzenia oprogramowania. VSM jest techniką analizy strumienia wartości w celu usunięcia nieefektywności – strat powodujących wydłużenie oczekiwania klientów na produkt.

Bio:

Tomasz jest pierwszym (i jak do tej pory jedynym) polskim Certyfikowanym Trenerem Scrum (Certified Scrum Trainer, CST) akredytowanym przez Scrum Alliance najstarszą i największąorganizację non-profit mającą na celu promowanie Scruma. W 2010 roku Tomasz założył firmę ProCognita i od tego czasu pomaga europejskim organizacjom IT wdrażać kulturę Agile jako niezależny trener i coach.

Tomasz prowadzi szkolenia i warsztaty w ramach międzynarodowych konferencji i spotkań lokalnych grup. Wspiera i organizuje wydarzenia Agile i Lean. Jest inicjatorem i współorganizatorem inicjatywy ALE Kraków

Więcej na: https://procognita.pl/o-nas/trenerzy/tomasz-de-jastrzebiec-wykowski/

Profile of employers

Similar events