pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Workshop - Azure Resource Manager

Event:
Workshop - Azure Resource Manager
Event type:
Workshops
Category:
IT
Topic:
Date:
26.10.2019 (saturday)
Time:
09:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Startberry
Address:
Grochowska 306/308
www:
Description:

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland w Warszawie. Ich tematem będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je znani i lubiani - Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński.

Warsztaty odbędą się 26 pażdziernika, w sobotę i rozpoczną się o godzinie 9:00. Potrwają około 8h wliczając przerwy, w tym około półgodzinną na zjedzenie posiłku.

Na warsztatach oprócz góry przydatnych informacji i dobrej zabawy ogarniemy coś do picia i jedzenia byście nie musieli się o nic martwić i w spokoju zająć się chłonięciem wiedzy.


Prowadzących chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Obaj Panowie mają ogromne doświadczenie z Azurem.


Michał Furmankiewicz

Michał pracuje jako Head of Consulting w Chmurowisku i odpowiada za cały consulting w ramach projektów doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych.

Przez 11 lat pracował w Microsoft, gdzie ostatnie 4 poświęcił tylko i wyłącznie rozwiązaniom Chmurowym piastując rolę Architekta Rozwiązań Chmurowych dla wielu firm w Polsce.

Stara się rozumieć biznesowe aspekty technologii i szukać motywacji, które pozwalają uruchamiać duże projekty migracyjne czy innowacyjne.

Lubi nowe technologie i stara się je wykorzystać w realnym biznesie. Chmurę postrzega jako narzędzie, które może pomóc w transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu cloudarchitects.pl. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i bawi się technologią w ramach rozrywki umysłowej. Tylko dla siebie i dla zabawy


Michał Smereczyński

Microsoft MVP w kategorii Microsoft Azure. Wiceprezes EntropyGuru. Azure Architect, konsultant i Cloud Solution Provider. Ewangelista rozwiązań Open Source i interoperacyjności.

----


Tytuł: Azure Workshops - ARM


ARMowały dwa Michały...


Resztę musisz sobie dokończyć, ale jeśli chcesz zobaczyć jak działa ARM, jak się go pisze, jak używać funkcji i jak w tym się nie pogubić to wpadaj. potrzebujesz dowolny sprzęt, dowolny edytor tekstu (ale kochamy VS Code). Przyda Ci się subskrybcja Azure, ale w razie czego dostarczy Ci ją MVP


Przybądź z gotowym do pracy laptopem i dobrym humorem!


Zapisuj się! A jeśli nie możesz się pojawić to daj proszę znać, by Twoje miejsce się nie zmarnowało. Jest ich bardzo ograniczona liczba, a wiedza z pewnością się komuś przyda.You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Warszawa

EXATEL
firma telekomunikacyjna

Warszawa
technologie:
Python, MySQL, Java, JavaScript, Docker...
2 oferty pracy
 
EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
20 ofert pracy
 
Empik S.A.
e-commerce

Warszawa
technologie:
HTML5, PHP, JavaScript, SQL, Spring...
typ projektów:
własny produkt
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events