Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

WordCamp 2015 Kraków

Event:
WordCamp 2015
Event type:
Conference
Category:
Topic:
Date:
12.09.2015 (saturday) - 13.09.2015 (sunday)
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
ICE Kraków Centrum Kongresowe
Address:
ul. Marii Konopnickiej 17
Description:
W 2015 roku polska edycja WordCamp odbędzie się w Krakowie. Pasjonaci WordPressa zapraszają na konferencję WordCamp Polska 2015, która odbędzie się w dniach 12-13 września 2015 w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego, w samym sercu Krakowa. Głównym tematem tegorocznej konferencji WordCamp Polska są Rozwiązania Enterprise dla dużego biznesu. Konferencja zgromadzi 300 uczestników oraz ponad 35 prelegentów, którzy podzielą się wiedzą w jednej z sześciu ścieżek:
  • Open – sesja otwierająca Konferencję WordCamp, z tematami z różnej beczki, od ochrony prawa autorskiego poprzez błędy popularnych blogerów aż po tematy bezpieczeństwa.
  • Developer – sesja ściśle programistyczna nakierowana na technologiczne tematy.
  • User – ścieżka skupiająca się głównie na użytkownikach WordPressa: blogerach i właścicielach stron. Tutaj pojawią się tematy użyteczności, dostępności, konwersji czy tworzenia treści.
  • Freelancer – sesja skierowana głównie dla osób pracujących w wolnym zawodzie. Enterprise – wspomniana już wcześniej, ścieżka zawierająca rozwiązania i przykłady projektów dla dużych biznesów.
  • Case Studies – najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!
Oprócz dwóch, napakowanych wiedzą, dni konferencji odbędzie się również Contributor Day, czyli warsztaty, dzięki którym każdy może stać się współtwórcą projektu WordPress. Więcej informacji znajdziecie na stronie krakow.wordcamp.org

Profile of employers

Similar events