Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

WordCamp Poznań 2018

Event:
WordCamp Poznań 2018
Event type:
Conference
Category:
IT
Topic:
Date:
06.07.2018 (friday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
Collegium Iuridicum Novum UAM
Address:
al. Niepodległości 53
Registration:
Strona www:
Facebook:
Description:

Największa w Polsce konferencja dla osób związanych z WordPressem (ponad 350 uczestników) ponad 16 godzin wystąpień najlepszych ekspertów, możliwość udziału w Contributor Day i wieczornej imprezie oraz 3 ścieżki tematyczne – „ogólna”, „programistyczna” oraz praktyczne warsztaty. Niezwykle przyjazna społeczność, miła atmosfera i wiele możliwości integracji z innymi uczestnikami. 


Co roku na całym świecie odbywają się WordCampy – spotkania twórców, użytkowników oraz przede wszystkim pasjonatów WordPressa.


Są tutaj osoby, które na WordPressie opierają swój biznes oraz ci, którzy go po prostu lubią. Wszyscy tworzymy globalną społeczność, która wspólnie przyczynia się do ciągłego rozwoju WordPressa.


LOKALIZACJA

Przez wszystkie 3 dni konferencji będziemy gościć na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w budynku Collegium Iuridicum Novum, przy Al. Niepodległości 53, w centrum Poznania.


CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ?

WordCamp organizowany jest przez społeczność WordPressa, w tym także przez Ciebie! Jeśli chciałbyś pomóc – wystąpić na scenie, poprowadzić warsztaty lub zostać sponsorem koniecznie daj znać.

Profile of employers

Similar events