pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

WordUp Trójmiasto #11. Edycja dla początkujących

Event:
WordUp Trójmiasto #11. Edycja dla początkujących
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
01.02.2018 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Registration:
www:
Facebook:
Agenda:
  • 18:00-18:30 Katarzyna Gajewska, Myśl globalnie, pracuj lokalnie!
  • 18:30-19:00 Tomasz Dziuda, Wtyczkowe kompendium
  • 19:00-19:30 PRZERWA
  • 18:00-18:30 Kamil Porembiński, Mój pierwszy hosting lub serwer pod WordPressa
  • 18:30-19:00 Prelekcja 4
Description:

Zapraszamy na jedenaste spotkanie twórców i pasjonatów WordPressa w Gdyni. Tym razem zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają, bądź chcą zacząć, swoją przygodę z WordPressem.

Kiedy: 01.02.2017 (czwartek), godz. 18:00-21:00 Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa). Wstęp wolny, wymagana rejestracja.


WordUp to spotkania społeczności WordPressa, które odbywają się na całym świecie. Spotkania dedykowane są zarówno twórcom (developerom) jak i osobom korzystającym z WordPressa na co dzień jako administratorzy, blogerzy, SEO-wcy czy marketingowcy.


O PRELEGENTACH:


  • Katarzyna Gajewska. W życiu zawodowym zajmowała się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców. Obecnie prowadzi trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab. Koordynatorka WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Jest autorką bloga gajapisze.pl. Miłośniczka WordPressa oraz Gwiezdnych Wojen. Podczas WordUpa opowie, jak przygotować lokalne środowisko do pracy z WordPressem i dlaczego warto wiedzieć, jak to zrobić.


  • Tomasz Dziuda. Miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, członek zespołów organizacyjnych WordCamp Polska 2014/2015. Pasjonat nowinek w dziedzinie technologii webowych. Freelancer. Front-end developer. Prowadzi bloga o WordPressie na dla bardziej (http://dziudek.pl) i mniej zaawansowanych (http://podstawy-wp.pl).


  • Kamil Porembiński jest architektem systemowym, administratorem Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmy thecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga viaxe.pl. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z WordPressem lub masz już jakąś to ta prezentacja jest dla Ciebie. Kamil pokaże, na co zwrócić uwagę przy wyborze hostingu, gdzie pojawiają się kruczki w ofertach, które mogą negatywnie wpłynąć na działanie Twojej strony.
Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
PHP, Java, JavaScript, Node.js, Scala...
typ projektów:
Własne rozwiązania
2 oferty pracy
 
EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
17 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events