pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

WordUp Trójmiasto #13

Event:
WordUp Trójmiasto #13
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
22.09.2018 (saturday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Strefa Startup Gdynia
Address:
Gdynia, aleja Zwycięstwa 96/98
Registration:
Facebook:
Agenda:
  • 17:00-17:40 Kacper Sieradziński, Poznaj możliwości wtyczki Advanced Custom Fields Pro
  • 17:40-18:20 Krzysztof Grabania, Nie takie bloki straszne... czyli wstęp do Gutenberga
  • 18:20-18:50 PRZERWA
  • 18:50-19:30 Łukasz Lubiński, Kompleksowe podejście do SEO przy budowie strony internetowej opartej o WordPressa
  • 19:30-20:10 Krzysztof Dróżdż, Aktualizować, zwlekać, ignorować?
Description:

Zapraszamy na trzynaste spotkanie twórców i pasjonatów WordPressa w Gdyni.


Kiedy: 22.09.2018 (sobota), godz. 17:00-20:10 Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala A (kinowa). Wstęp wolny, wymagana rejestracja. Zajrzyj też na naszą stronę: https://www.wptrojmiasto.pl/


WordUp to spotkania społeczności WordPressa, które odbywają się na całym świecie. Spotkania dedykowane są zarówno twórcom (developerom) jak i osobom korzystającym z WordPressa na co dzień jako administratorzy, blogerzy, SEO-wcy czy marketingowcy.


Po spotkaniu zapraszamy na networking przy piwie do Tam Gdzie Zawsze (Zygmunta Augusta 3, Gdynia).


O PRELEGENTACH:


  • Kacper Sieradziński. Wszechstronny programista z branży. Równolegle z działaniami edukacyjnymi spełnia się w kolejnych wyzwaniach programistycznych. Obecnie pracuje w skandynawskiej spółce mediowej jako Software Engineer, gdzie realizuje się tworząc różne projekty, a przeważającymi technologiami są Javascript, Typescript oraz PHP. Podczas swojej prezentacji Kacper opowie o tym, dlaczego warto zainwestować we wtyczkę ACF Pro (chociaż we wtyczki generalnie inwestować nie warto). Będzie to przegląd możliwości jakie daje Advanced Custom Fields w wersji premium, o których mało kto wie. Jest to jedna z tych wtyczek premium, za którą warto zapłacić, szczególnie, jeżeli nie jest się programistą.


  • Krzysztof Grabania. Programista PHP pracujący w głównej mierze z Laravelem, WordPressem i WooCommercem, a także lider zespołu developerów w jednej z Gdańskich przychodni. Zajmuje się rozwojem oprogramowania od 2013 roku. Po godzinach freelancer, tłumacz oraz koordynator spotkań tłumaczy WordPressa. Podczas WordUpa opowie historię powstania Gutenberga oraz o jego mocnych i słabych stronach. Zaprezentuje także nowinki, zbliżające się zmiany i aktualne możliwości bloków Gutenberga. Na koniec postara się udowodnić, że z Gutenbergiem da się lubić i można z jego pomocą tworzyć wpisy.


  • Łukasz Lubiński. Performance Marketing Manager w firmie Zjednoczenie.com. Odpowiada za działania efektywnościowe klientów firmy. Od 6 lat związany z marketingiem internetowym. Optymalizacja stron internetowych pod kątem wyników wyszukiwania to proces, o którym często zapomina się na etapie przygotowania strony. Analiza elementów istotnych w SEO odbywa się najczęściej po publikacji strony internetowej. Korzystniej jest przeprowadzić odpowiednie analizy już na etapie projektu graficznego i zaplanować elementy witryny tak, aby były zgodne ze standardami SEO.


  • Krzysztof Dróżdż. Informatyk z wykształcenia, programista z zawodu. Od 2005 roku fan WordPressa, którego ceni za prostotę, intuicyjność i szybkość wdrożeń. Wdrażał WP dla takich marek jak Próchnik, Browar Czarnków, czy ScanMed. Jeśli używasz WordPressa dłużej niż miesiąc, to pewnie przynajmniej raz dowiedziałeś się o jakiejś aktualizacji - wtyczki, motywu, albo WordPressa. Czy na pewno wiesz, co wtedy zrobić?


You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

EPAM Systems
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
Python, Java, JavaScript, Oracle, .NET...
typ projektów:
projekty dla klientów
18 ofert pracy
 
Schibsted
Software House

Kraków, Trójmiasto
technologie:
PHP, Java, JavaScript, Node.js, Scala...
typ projektów:
Własne rozwiązania
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Similar events