Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
This event has already taken place. Check upcoming events

Zwinne Książki #36: Checklisty dla biznesu

Event:
Zwinne Książki #36: Checklisty dla biznesu
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
17.01.2023 (tuesday)
Time:
18:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
On-line
Address:
On-line
www:
Speakers:
Description:

Zapraszam na trzydzieste szóste spotkanie Zwinnych książek!


O meetupie:

Zwinne książki to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością którą dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybyś sam przeczytał omawiana książkę.


O prezentującym:

Maciej Sasin

Trener, coach, konsultant rozwoju organizacji, Założyciel firmy Akademia Rozwoju Kompetencji

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu.

Prowadzi podcast "Na zdrowie organizacji".

Konsultant rozwoju organizacji. Mistrz Praktyk NLP, ukończył kurs analizy transakcyjnej, zakończony testem 101. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym.

Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych, odpowiadał za komunikację wewnętrzną.

Autor książek Budowanie zaangażowania, Efektywny system pracy oraz Skuteczna sprzedaż, Checklisty dla biznesu. Pomaga firmom budować zaangażowanie pracowników.

Przeprowadził ponad 1300 dni szkoleniowych i 800 godzin coachingu sprzedażowego, rozwojowego i managerskiego dla ponad 5000 uczestników. Wspierał w działaniach 180 organizacji.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem organizacji: budowaniem zaangażowania pracowników, efektywnością pracy w organizacji i modelami skutecznej sprzedaży.

Prywatnie pasjonuje się swoją pracą, a ponadto jest miłośnikiem malarstwa, jazzu nowoczesnego i dobrej książki. Biegacz.


Profile of employers

Similar events