pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Zwinne zespoły w świecie narzędzi psychometrycznych

Event:
Zwinne zespoły w świecie narzędzi psychometrycznych
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
26.07.2021 (monday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
On-line
Address:
On-line
www:
Description:

Jak to jest, że z jednymi ludźmi łapiemy chemię komunikacyjną po 5 minutach rozmowy, a z innymi możemy współpracować przez wiele lat, ciągle napotykając na różnego rodzaju trudności komunikacyjne? Co zrobić, gdy komunikacja w zespole zaczyna się rozjeżdżać i wpływać negatywnie na harmonogram, velocity i nerwy, zarówno u ludzi w teamie, jak i u klienta? Kiedy najczęściej może dochodzić do konfliktów? Tyle pytań, a to tylko początek góry lodowej zagadnień, przed którymi stają zwinne zespoły. Do tego nasza rzeczywistość ciągle zmienia się w zawrotnym tempie i wielu z nas może "czuć się VUCA" (niepewnie). Dlatego to w jaki sposób będziemy się ze sobą komunikować i współpracować jest tym co determinuje efekty działań teamów. Do tego ważny jest też poziom satysfakcji ludzi z wykonywanej pracy oraz jakość dostarczanych rozwiązań. W zrozumieniu tych wszystkich aspektów mogą pomóc narzędzia psychometryczne typu FRIS®, CliftonStrength®, FACET5 (i wiele, wiele innych).


Zapraszamy Was do świata stylów poznawczych oraz rozwoju bazującego na mocnych stronach. Spotkanie poprowadzi Maciek Pawłowski. Będziemy pracować warsztatowo na MIRO https://miro.com/app/board/o9J_l7URNQU=/ . Do komunikacji AUDIO-WIDEO wykorzystamy ZOOMa.


Maciek Pawłowski - BIO

Konsultant, Certyfikowany Trener, Partner, Członek Rady Etyki FRIS®, strateg biznesowy


Ewangelizuję organizacje w strategicznym podejściu do rozwijania potencjału ludzi, którzy je tworzą. Pomagam w kreowaniu esencjonalnej kultury komunikacji. Wszystko po to, żeby wspierać zespoły w osiąganiu celów, przy jednoczesnym poszanowaniu relacji międzyludzkich. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia psychometryczne: FRIS® i CliftonStrengths®. Facylituję wirtualne sesje z użyciem MIRO. Myślę pytaniami. Patrzę na świat procesowo.


Moje credo: nie rozwiązujmy problemów, których nie mamy.


Specjalizuję się w:

  • budowaniu i optymalizowaniu zespołów w oparciu o narzędzia diagnostyczne FRIS® oraz CliftonStrengths® (Gallup);
  • wdrażaniu i mapowaniu procesów w działach HR, ze szczególnym uwzględnieniem strategii employer brandingowej oraz rekrutacji;
  • konsultingu dla firm produkujących oprogramowanie (startupy oraz enterprise).


Obecnie współpracuję z HTD Health (https://htdhealth.com/), wdrażając w organizacji narzędzie CliftonStrengths®.You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events