Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Golang Developer

Added: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: junior

formal aspects

Contract type: employment contract

projects

Used Technologies/Tools:
Key: Go, Golang

Required technologies /tools

Expected:
C#
C++
Go
Java

other requirements

Education: university degree
Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w języku Go. Do naszego nowego zespołu, pracującego nad specjalizowaną, domenową bazą danych poszukujemy osób z doświadczeniem w jednym z  popularnych języków: Java,C, C++, C#. Oferujemy rozwój przy całkowicie nowym i innowacyjnym projekcie, gdzie razem z nami będziesz mógł poznawać i programować w języku GO. Jeśli więc chcesz rozwijać się w przynajmniej dwóch z wymienionych aspektów: baz danych, systemów rozproszonych, parserów języków domenowych, implementacji standardowych protokołów aplikacyjnych i narzędzi integracyjnych, nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych)
  • Min. roczne komercyjne doświadczenie w jednym z popularnych języków np. C, C++, Java, C#
  • Wiedza z zakresu baz danych
  • Wiedza z zakresu budowy i wdrażania systemów rozproszonych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w Go
TWOJE ZADANIA
  •  Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymagań klientów
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Przeprowadzanie testów developerskich oraz automatyzacja testów na wszystkich poziomach testowania
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
DLA CIEBIE
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
  • Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Hybrydowy tryb pracy (po okresie wdrożenia)
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Similar offers in your area