Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Embedded Software Engineer

Added: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: regular

formal aspects

Contract type: employment contract

projects

Type of projects: projects for clients, own product
Product name: EON Beacon, GoodieBox
Used Technologies/Tools:
Key: Bluetooth Low Energy 4.1

work

Working method: Scrum
Sprint length: 2 week
Team size: 4-5 people
Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Bluetooth Low Energy 4.1
C
Welcome:
C++
GIT

other requirements

Education: university degree
Foreign language: English
Level:
Use in work:
Zastosowanie: reading documentation,
Netizens poszukuje osoby na stanowisko Embedded Software Engineer. Zadania:
  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery oraz układy System-On-Chip (ARM)
  • uczestniczenie w fazie koncepcji, analizy wymagań i projektowania nowych urządzeń i rozwijania istniejących
  • tworzenie specyfikacji technicznej
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka C
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C
  • znajomość interfejsów i peryferiów mikrokontrolerów
Mile widziane:
  • znajomość C++ i wzorców projektowych
  • podstawowa znajomość elektroniki
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach produktów z dziedziny IoT
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o technologię Bluetooth
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Tylko w Netizens skorzystasz z wyjątkowego systemu doceniania pracowników. Za dobrze wykonaną pracę zostaniesz nagrodzony przez współpracownika Neciakiem, którego można wymienić - dzięki firmowej apllikacji - na prezent z maszyny vendingowej. Oprócz tego czekają na Ciebie wyjazdy firmowe, szkolenia i w wolnych chwilach piłkarzyki.
#C++#C#Embedded#senior software engineer

Similar offers in your area