Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista - Web Developer(.NET)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: ASP.NET MVC, Microsoft SQL Server

praca

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg
Wielkość zespołu: 6-8 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Microsoft SQL Server
.NET Core
WCF
ASP.NET MVC
Mile widziane:
Bootstrap
GIT

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
Poszukujemy .NET Developera, który będzie realizował projekty dla naszych klientów z obszaru administracji publicznej. Pracujemy w rozproszonym zespole, możliwa jest również w pełni praca zdalna(z koniecznością przyjazdów do Warszawy, średnio raz na 2 tygodnie). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami stanowiska.
Czym będziesz się zajmować?
  • Wytwarzaniem oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą, wymaganą funkcjonalnością (tworzenie nowych i modyfikacja istniejących funkcjonalności) oraz wzorcami projektowymi
  • Analizą wymagań tworzonego oprogramowania w warstwie aplikacyjnej oraz integracyjnej (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych) oraz projektowanie architektury oprogramowania
  • Przygotowywaniem i przeprowadzanie testów oprogramowania (w tym testów jednostkowych, integracyjnych)
  • Przygotowywaniem dokumentacji technicznej oraz użytkowej oprogramowania
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym(preferowana Informatyka)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w ASP.NET MVC
  • Dobra znajomość: Html5, JavaScript, CSS
  • Dobra znajomość Bootstrap (3/4) oraz umiejętność tworzenia responsywnych rozwiązań
  • Umiejętność posługiwania się Web API, AJAX, JSON, REST
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem Visual Studio oraz C#
  • Znajomość systemu kontroli wersji (np. Git, TFS, SVN) oraz narzędzi developerskich (np. Visual Studio Code)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Certyfikat MCSA Web Developer lub gotowość do jego uzyskania w krótkim czasie (warunek konieczny)
  • Umiejętność wykorzystania jednego z frameworków: Angular, React, Node, Knockout itp.
  • Znajomość narzędzi wspomagających budowanie rozwiązań: webpack, npm itp.
  • Znajomość .NET Core
Oferujemy:
  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  • Pracę z wykorzystaniem ciekawych technologii przy ciekawych projektach dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej - mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń grupowych)
czytaj więcej»
## ASP.NET MVC## public##MCSA Web Developer