Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Młodszy Inżynier Systemowy (Administracja Publiczna)

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Linux, SQL, Unix

praca

Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Bash
Python
Shell scripting
Mile widziane:
Bash
Python

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w monitorowaniu i utrzymaniu infrastruktury IT oraz implementacji skryptów, a w przyszłości zostać inżynierem systemowym, szukamy właśnie Ciebie! Dołączając do zespołu weźmiesz udział w utrzymaniu jednego z największych systemów informatycznych w Polsce. Będziesz mieć możliwość pracy z rozwiązaniami klasy Enterprise oraz współpracy z doświadczonymi inżynierami systemowymi. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Znajomość:
    • systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux (w tym praca z poziomu konsoli tekstowej) oraz Windows Server
    • języka SQL
    • języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynne czytanie dokumentacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash/Shell/Python będzie dodatkowym atutem
TWOJE ZADANIA
  • Realizacja czynności administracyjnych zgodnie z procedurami, w tym wdrażanie zmian i poprawek
  • Analiza logów systemowych
  • Monitorowanie infrastruktury IT oraz aplikacji
  • Diagnoza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów zgodnie z procedurami - obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów)
  • Implementacja skryptów i usprawnianie procedur
DLA CIEBIE
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu wybitnych specjalistów
  • Możliwa praca w trybie równoważnym (zmianowym) 24/7 zgodnie z ustalonym grafikiem
czytaj więcej»
##junior#inżynier
Rekrutacja online