Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Scala developer – IoT

Firma:

Comarch

Typ: backend
Poziom: regular
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Wrocław

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Java, Scala

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Java
Scala

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (również w trakcie studiów 2 stopnia)
  • Umiejętność programowania w języku Java lub Scala
  • Zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania: wzorce projektowe, dobre praktyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć poszerzania wiedzy na temat nowych rozwiązań i technologii

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie oprogramowania w segmencie IoT dla dużych operatorów telekomunikacyjnych
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: clean code, code review (Gitlab)
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz integracyjnych
  • Praca z następującymi technologiami: Scala, Akka, Akka Streams, Kafka, ElasticSearch, GraphQL
  • Budowanie aplikacji: Gitlab CI

DLA CIEBIE

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Ambitne zadania i realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze telekomunikacyjnym
czytaj więcej»
##Scala