Java Script Developer

lokalizacja:

Miasto: Warszawa, Zdalnie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Empik Foto
Główne: HTML5, JavaScript, CSS3, Angular.js, SASS
Poboczne: Docker, Jira, React.js, Bitbucket

praca:

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
HTML5
CSS3
Angular.js
React
ES6

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Karta Multisport
Ubezpieczenie
Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne), konferencje
Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
Kawa, napoje gorące, woda
Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
Wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy
Karta zniżkowa do salonów

Empik Foto to dynamicznie rosnąca firma oferująca usługę druku odbitek cyfrowych, fotoksiążek, kalendarzy i dziesiątek innych personalizowanych produktów. Rocznie obsługujemy prawie 1 milion zamówień w Polsce oraz w Europie.

Dołączysz do zespołu Scrumowego, który na co dzień rozwija unikalne systemy w ramach rozwoju jednego z największych serwisów oferujących usługi fotograficzne w Polsce!

Będziesz mieć okazję pracować z doświadczonym zespołem, uczestniczyć w szkoleniach i budować swoje kompetencje w ciekawych projektach w ramach rozwoju marki EmpikFoto.

Twoje zadania:

  • Praca, od koncepcji do wdrożenia, nad nowymi funkcjonalnościami w istniejących aplikacjach JS (AngularJS, React.js)
  • Rozwój i udoskonalanie istniejących części systemu
  • Tworzenie nowych rozwiązań z użyciem React i React Native
  • Praca zgodna z metodyką Scrum
  • Code review i pomoc pozostałym członkom zespołu w realizacji celów sprintów.

Poszukujemy osób, które:

  • Mają co najmniej 2 lat doświadczenia jako JavaScript Developer
  • Solidnie znają JavaScript w tym ES6
  • Mają doświadczenie z AngularJS, React.js,
  • Bardzo dobrze znają HTML5 i CSS3
  • Posiadają wiedzę odnośnie LESS/SASS
  • Korzystają z narzędzia typu Jira, Bitbucket, Docker
  • Potrafią budować aplikacje z użyciem: grunt, webpack, Yarn
  • Swobodnie poruszają się po Linuxie
  • Są otwarte, mają poczucie humoru i cenią pracę w grupie.
czytaj więcej»
#AngularJS#front-end#Javascript (ES6) / HTML5 / CSS3
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.