Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Główne: PHP, Symfony3
Poboczne: HTML5, JavaScript

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 6-8 os.

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
PHP
Symfony3
Mile widziane:
HTML5
JavaScript

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna LUX MED
Ubezpieczenie WARTA
Karta Multisport
Targi, Konferencje, Szkolenia zewnętrzne
Dostęp do kuchni (mikrofalówka, lodówka, zmywarka, ekspres z pyszną kawą :) )
Kawa, herbata czarna, herbata zielona
Playstation, stół do gry w ping ponga
Imprezy integracyjne, wyjścia firmowe, wspólne aktywności np. wyjazdy snowboardowe, rowerowe, piłka nożna (Biznes Liga Kraków
) itd., wspólny udział w biegach krakowskich itd.
Parking rowerowy
Nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33

CSG S.A. właściciel marek Green Cell, RDY, Świat Baterii i Battery Empire, realizuje misję dostarczania Klientom oraz Partnerom nowoczesnych i niezawodnych produktów umożliwiających mobilność i niezależność energetyczną w cyfrowym świecie. Naszą wizją jest bycie firmą, która napędza Twój świat zrównoważonej energii.

Dzięki wysokim standardom zdobywamy uznanie Klientów i od 2013 roku sukcesywnie zwiększamy udział w rynku. Jesteśmy firmą produktową, która tworzy rozwiązania do zasilania urządzeń mobilnych. Specjalizacja w technologii litowo-jonowej spowodowała, że oferta obejmuje około 97% modeli baterii do laptopów dostępnych na rynku europejskim. Portfolio stale poszerzamy o komplementarne produkty do ładowania i akumulowania energii elektrycznej na potrzeby elektroniki użytkowej.

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000 – rok 2019 i 2020).

Zapraszamy profesjonalistów, którzy ze świeżą energią będą realizować cele firmy. Jesteśmy Zespołem, który chce wygrywać – dbamy o formę każdego z „zawodników” i gramy w biznes zespołowo. Jesteśmy najlepsi i stale przekraczamy oczekiwania Klientów i Partnerów Biznesowych. Jednoczy nas otwartość w kontaktach, szczerość, inicjatywa, celebracja sukcesów. Lubimy zmiany, bo są dla nas szansą do rozwoju. Kierujemy się mądrą odwagą, śmiało bierzemy sprawy we własne ręce i stawiamy czoła wyzwaniom. Cechuje nas prostota w działaniu, szybkie wdrażanie dobrych planów.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • rozwój naszych platform Ecommerce
  • integrację systemu z zewnętrznymi serwisami;
  • bieżące utrzymywanie projektów;
  • tworzenie testów automatycznych;
  • reagowanie na zaistniałe incydenty;

Szukamy osoby, która:

  • ma 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z PHP,
  • bardzo dobra znajomość PHP oraz OOP,
  • doświadczenie w pracy z Symfony oraz czystym PHP,
  • bardzo dobra znajomość baz danych MySQL,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną

Będziesz idealnym kandydatem, jeżeli oprócz powyższych:

  • znasz wzorce projektowe i standardy PSR;
  • znasz JavaScript (jQuery, Ajax), composer, Bootstrap;
  • masz doświadczenie w integracjach z zewnętrznymi API (REST/SOAP);
  • posiadasz znajomość platform e-commerce (PrestaShop, Magento, Shoper)

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B w prężnie rozwijającej się firmie Green Cell;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji (6 000 – 8 000 brutto UoP lub netto B2B)
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • komfortowe biuro przy ul. Kalwaryjskiej
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, MultiSport i ubezpieczenia na życie
#NiceOffice#javascript#php#symfony3#mySQL#krakow#HTML5##symfony3##krakow#e-commerce#prestashop
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.