Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Digital Marketing Specialist w obszarze produktów inwestycyjnych

Added: Over a month ago

Key information

Type: Other
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract
W imieniu naszego klienta, Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna szukamy kandydata do pracy na stanowisku

O UNION INVESTMENT TFI SA:

Union Investment TFI jest renomowanym i niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Od ponad 20 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię firmy profesjonalnej, partnerskiej, tworzącej najwyższej jakości strategie inwestycyjne. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy  powierzyli nam w zarządzanie ponad 14 miliardów złotych. Oferujemy fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne: IKE i IKZE oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb inwestorów indywidualnych i firm. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, firmy oraz instytucje finansowe. Współpracujemy z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz niezależnymi doradcami finansowymi. Więcej informacji na www.union-investment.pl.

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

to kluczowe stanowisko w procesie pozyskiwania nowych klientów w kanałach online, umiejscowione na styku obszarów sprzedaży i marketing. Digital Marketing Specialist w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży będzie odpowiadał za dostosowanie oferowanych produktów do oczekiwań klientów Towarzystwa oraz właściwą ich komunikację. Wybrany kandydat będzie miał znaczący wpływ  na kształtowanie nowych procesów w firmie. Digital Marketing Specialist we współpracy z Online Acquisitions Sales Manager będzie odpowiedzialny za tworzenie w kanałach online spersonalizowanych ścieżek akwizycji nowych klientów, jak również identyfikowania grup docelowych oraz będzie zapewniał marketingowe wsparcie sprzedaży, w tym wsparcie marketingu produktów online a także realizację i zarządzanie kampaniami. Idealny kandydat to samodzielny gracz zespołowy, z dobrą znajomością procesów sprzedażowych B2C i B2B w sektorze finansowym lub IT oraz praktyczną znajomością copy-writingu i doświadczeniem agencyjnym. Digital Marketing Specialist podlega Dyrektorowi Działu Marketingu z obowiązkiem dodatkowego raportowania do Działu Sprzedaży.

Obowiązki

  • Budowanie lejków marketingowo-sprzedażowych skutkujących kwalifikowanymi leadami do konwersji w procesie sprzedaży.
  • Ścisła współpraca z Online Acquisition Managerem w zakresie strategii, materiałów i kampanii.
  • Współpraca z Managerami odpowiedzialnymi za rozwój rynkowy w tym wsparcie w tworzeniu ofert pakietowych dla kanałów online
  • Eksploracja danych oraz identyfikacja nowych grup docelowych i kanałów
  • Budowanie komunikacji i tworzenie materiałów marketingowych wspierających działania sprzedażowe
  • Ścisła współpraca z klientami w celu zebrania danych wejściowych, informacji zwrotnych i identyfikacji głosu klienta.
  • Wdrażanie, zarządzanie, raportowanie i optymalizacja kampanii online, w tym metodologii trackingowej.

Doświadczenie

  • 2-5 lat doświadczenia w marketingu cyfrowym, komunikacji marketingowej lub marketingu B2B lub sprzedaży.
  • Dobra znajomość kanałów i metod akwizycji online, w tym strategii wielokanałowych, wieloetapowych kampanii.
  • Doskonała znajomość procesu śledzenia akwizycji on-line oraz narzędzi do tego służących w tym CRM, Marketing Automation, Google Analytics, Display i Mobile.
  • Dobrze rozwinięta umiejętność copy writing’u i story telling’u. Doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji marketingowej z naciskiem na interfejs użytkownika / Dodatkowym plusem będzie znajomość Customer Experience
  • Duże doświadczenie w testowaniu A / B i strategiach optymalizacji.
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie marketingu lub sprzedaży produktów finansowych B2C będzie dodatkowym atutem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] Do aplikacji proszę dodać klauzulę która pozwoli nam na przetwarzanie Państwa danych w procesie rekrutacji na to stanowisko : „Wyrażam jednorazową zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji na stanowisko Digital Marketing Specialist zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Similar offers in your area