Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy prelegentów

Jakub Bażela

Jakub Bażela
Pokazuję ludziom jak mogą stać się liderami, a nie tylko szefami: zarządzać lepiej, bardziej angażując ludzi i dbając o potrzeby klientów.
Żeby im w tym pomóc, uczę ich o narzędziach i metodach z rodziny Agile i Management 3.0, bo wierzę, że jedynym pewnikiem we współczesnym zarządzaniu jest zmiana. Chcesz zmieniać swoją organizację w sposób przemyślany? Musisz znać wiele podejść i umiejętnie nimi żonglować.
Mam certyfikację PSM, PSPO, ukończyłem Agile Coaching Academy i jestem akredytowanym trenerem podejścia Management 3.0. Aktywnie reprezentuję te idee na licznych konferencjach i wydarzeniach branżowych.
Lubię też dobrze wyglądać, bo wierzę, że profesjonalny strój to już połowa dobrego wrażenia. Sporo wiem nie tylko o zarządzaniu, ale też o rodzajach krawatów, marynarek i tkanin – jeśli nie wierzysz, to spytaj mnie w kuluarach. W sytuacji gdy nie wiesz jak odmienić moje nazwisko, nie łam się! Pomyśl jak odmienia się słowo „gazela”, albo nazwij mnie „Błażejem”, bo wszyscy inni i tak to robią.

To Twój profil prelegenta? Chcesz nim zarządzać?

Lista wydarzeń powiązanych z Jakub Bażela

Wydarzenia (17)

Minione wydarzenia:
(17)