Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#1 ASP.NET

Wydarzenie:
#1 ASP.NET
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
21.03.2018 (środa)
Godzina:
19:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
AGH Katedra Informatyki D17
Adres:
Kawiory 21
Opis:

ASP .NET MVC jest open-source'owym frameworkiem wykorzystywanym w Web Devie.

Czyli innymi słowy tworzy się w tym backend "stronek internetowych". Użyto tego np. tu: https://www.intel.com/ i tu: http://www.dell.com/ I właśnie coś takiego nauczymy się pisać.


Przez ten semestr, na zajęciach pokażę kolejne etapy tworzenia aplikacji webowych w ASP, zaczynając od zasad działania aplikacji, poprzez korzystanie z bazy danych czy zarządzania użytkownikami. W skrócie - po tych spotkaniach będziemy umieli stworzyć od zera własną stronkę.

Chciałbym, aby zajęcia były mocno praktycznie, więc będą opierały się na przykładach, np. serwisu dla biblioteki czy sklepu internetowego. Będziemy korzystali z wzorca Model-View-Controller, użyjemy też frameworka do korzystania z baz danych - EntityFramework.


Dzięki tym spotkaniom będziemy mieli podstawy, żeby startować na staże w firmach.

Serdecznie zapraszam, będzie super.


Będziemy potrzebowali Visual Studio 2015 lub 2017. Należy zainstalować sobie plugin z ASP. NET (w VS wchodzimy w: Tools > Get Tools and Features > ASP. NET and web development), później upewniamy się czy mamy na komputerze zainstalowane IIS (np. w Windowsie wchodzimy w: Apps & Features -> wyszukujemy: IIS), będzie to potrzebne, aby móc odpalać to co sobie napiszemy.


Profile pracodawców

Podobne wydarzenia