en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

117 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Wydarzenie:
117 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
10.04.2019 (środa)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Klub Prominent
Adres:
Kamienna 17
Strona www:
Opis:

Podczas 117 spotkania grupy naszymi gośćmi będą: Krzysztof Owsiany, który pokaże nam jak rozpocząć przygodę z CQRS oraz Krzysztof Seroka, który opowie nam czego nauczył się z programowania podczas zabawy klockami ze swoimi dziećmi ;) Tematy jak zawsze niezwykle interesujące, więc zachęcamy do pozostania po spotkaniu i wymiany opinii oraz doświadczenia. Serdecznie zapraszamy.


  • "Wiele odsłon CQRSa."


Szybkie omówienie czym jest CQS/CQRS. Przestawienie ścieżki rozwoju prostej klasy od bad practice do CQRS. Wgląd w działanie CQRSa, przedstawienie najpopularniejszych bibliotek w różnych językach. Przykład własnej implementacji CQRS dla języka C#.


Krzysztof Owsiany


Jako dzieciak zakochałem się w programowaniu, a było to już ponad ćwierć wieku temu. Od tego czasu miałem wiele różnych związków językowo-technologicznych. Obecnie najmocniej rozwijam się w obszarach .NET. Ciągle się rozwijam i uwielbiam poznawać nowe technologie. Jednak ostatni bardzie ukierunkowuję swoją uwagę na DDD, EventStorming, Clean Code, TDD, Programowanie Reaktywne. Od ponad roku występuję na różnych Polskich konferencjach meetup-ach, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Wiele wyjazdów na konferencję wyzwoliło we mnie chęć nagrywania podcastu After.conf. Nieco wcześniej powstał mój blog MrDev.pl. Przeprowadziłem też w 2018 roku dwukrotnie devWarsztaty, co było bardzo pouczającym doświadczeniem. Po godzinkach zawsze coś knuję: • Blog: http://mrdev.pl, • Podcast: http://mrdev.pl/after-conf, • Wystąpienia: http://mrdev.pl/prelekcje, • Własne projekty: http://mrdev.pl/thenv. Twitter: https://twitter.com/k_owsiany


  • "Nie tylko dla ojców - jak wychowując dzieci nauczyłem się być lepszym programistą"


Byłem senior developerem, później stałem się senior człowiekiem i zrobiłem sobie dzieci. Domowe projekty programistyczne zostały zastąpione przez klocki Lego i plac zabaw. I kiedy myślałem, że technicznie cofałem się w rozwoju dzieciaki pokazały mi rzeczy, o których powinien pamiętać każdy programista, od juniora do architekta. Chciałbym się z tobą tym wszystkim podzielić. Do dzieci zwykle łatwiej podchodzić z humorem więc tego też należy się spodziewać po tej prezentacji.


Krzysztof Seroka


Architekt aplikacji webowych w krakowskim oddziale SoftwareONE. Obecnie zajmuje się budowaniem aplikacji webowych na bazie mikroserwisów w oparciu o platformę Microsoft Azure. Pasjonat czystego kodu, testów automatycznych i ogólnie automatyzacji - z tego względu nie ukrywa swojej miłości do wiersza poleceń. Popołudniami z dziećmi rządzi na placach zabaw, rozwija nawet swój profil parentingowy, wieczorami wyżywa się technicznie zajmując się Azure, .NET Core i VIMem. https://chrisseroka.wordpress.com

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Kraków

Tagvenue
StartUp

Kraków
technologie:
,
2 oferty pracy
 
ABB
firma technologiczna

Kraków, Łódź
technologie:
,
24 ofert pracy
 
DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]


Kraków, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia