Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

14. Czwartek Social Media w Bydgoszczy

Wydarzenie:
14. Czwartek Social Media w Bydgoszczy
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
11.01.2018 (czwartek)
Godzina:
18:30
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
SODA 2.0 club & lounge bar
Adres:
Mostowa 4
Facebook:
Opis:

Pierwsze spotkanie w 2018 w Bydgoszczy! Zapraszamy!

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi! Czwartki odbywają się już w 10 miastach w Polsce!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pierwsze spotkanie w 2018 w Bydgoszczy! Zapraszamy!


Maciek Stega - Freelancer, na codzień pracuje z małymi organizacjami wspierając je w procesach HRowych. Popularyzuje ideę przejrzystości warunków wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę tworząc community na fb w grupie: Praca w Startupie z widełkami. 

Prelegent m.in. na #czwrtk (Wawa, Łódź, Kraków), HR Camp, HR na deser, Środa Startupowa. Dla takich rganizacji jak: Kraków Miastem Startupów,

Girls Geek Carrots oraz Women in Technology oraz Klientów tworzy warsztaty z tematyki HR i EB. Autor artykułów o dobrych praktykach w HR.


Temat: O sile networkingu w rekrutacji.


Jakub Biel - Dyrektor ds. Marketingu i Handlu w firmie Solgaz oraz współzałożyciel Instytutu Medialnego. Wcześniej pracownik m.in. Grupy Onet.pl, prasy lokalnej i kilku regionalnych rozgłośni radiowych.


Nominowany do tytułu Człowieka Roku 2015 magazynu Brief w kategorii PR. Jego eksperckie wypowiedzi można było zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych (m.in. TVN24), radiach (RMF) i prasie w Polsce, a także Litwie, Ukrainie, Rosji a nawet Wietnamie, RPA czy Malezji.


O marketingu i mediach opowiadał na uczelniach (Uniwersytet Warszawski, Jagielloński, Łódzki i inne) oraz różnych konferencjach i spotkaniach (Czwartki Social Media, I ❤ Marketing, Mobile Silesia, Kongres E-handlu i wiele innych).


Temat: Memy działają dzięki 5 prostym zasadom. Spróbujmy zastosować je w biznesie

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Podobne wydarzenia