en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

16. Studencki Festiwal Informatyczny

16-studencki-festiwal-informatyczny
Wydarzenie:
16. Studencki Festiwal Informatyczny
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
15.04.2021 (czwartek) - 17.04.2021 (sobota)
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Opis:

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów dla wszystkich zainteresowanych informatyką i nowymi technologiami. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, niezależnie od ich profesji.


Konferencja każdorazowo gości wybitne i znane w środowisku IT osobistości. Uczestnicy mają możliwość wysłuchać prowadzonych przez nich prelekcji oraz wziąć udział w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Różnorodność poruszanych tematów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zaczerpnąć nieco z doświadczenia mistrzów, wzbogacając tym samym własną wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów.


Festiwal jest niebywałą szansą na wymianę informacji i poglądów z ludźmi dzielącymi podobne zainteresowania. Daje możliwość nawiązania ciekawych znajomości, pozwala wdrążyć się bardziej w środowisko informatyczne, rozszerza horyzonty, a co najważniejsze – udział w nim nic nie kosztuje, mówiąc oczywiście o kwestiach materialnych. Biletem wstępu są jedynie pasja i odrobina chęci oraz zainteresowania tematem.


Kilka dni, kilkanaście wykładów i warsztatów, kilkunastu prelegentów, kilkudziesięciu organizatorów, kilka tysięcy zadowolonych uczestników oraz niezmierzona ilość pozytywnych wrażeń, emocji i nabytych umiejętności – oto cały Studencki Festiwal Informatyczny. Konferencja jedyna w swoim rodzaju, organizowana co roku przez studentów, dla studentów, non-profit.


Tego nie można przegapić!

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia