Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

34. Czwartek Social Media w Katowicach

Wydarzenie:
34. Czwartek Social Media w Katowicach
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
Tematyka:
Data:
24.08.2017 (czwartek)
Godzina:
19:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Drzwi Zwane Koniem
Adres:
Warszwska 37
Facebook:
Opis:

Cześć!


Zapraszamy na kolejne spotkanie w Katowicach! Podczas eventu nie zabraknie dużej ilości e-marketingowej wiedzy, piwa, a także możliwości do poznania innych "ninja". Wpadnij 24 sierpnia do Drzwi Zwanych Koniem na Czwartkowe Spotkania Social Media!

Poniżej przedstawiamy naszych zacnych prelegentów.

  • Kamil Dziadkiewicz

Temat: Co w trawie będzie piszczeć? Nadchodzące trendy w internecie i sieci społecznościowe przyszłości


Specjalista ds. Marketing i Komunikacji w Swimmo.

Kamil kocha wszystko, co ma związek z technologią chociaż z wykształcenia jest polonistą. W Swimmo zajmuje się strategią komunikacji. Przeprowadził z sukcesem dwie kampanie na Kickstarterze. Zdobywał doświadczenie w największych stacjach telewizjinych (TVP2, TVN, Polsat) oraz w agencjach reklamowych, gdzie zajmował się mediami społecznościowymi i komunikacją marki w internecie (Agencja Społem, Social Five). Prelegent TEDx Poznań. Wystepował na licznych konferencjach dotyczacych marketingu i technologii. Znalazł się wśród mentorów programu akceleracyjnego Starter i Huge Thing. Wykładał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i w Colegium DaVinci.

  • Agnieszka Wyszyńska

Temat: Papierowy Facebook, a dokładniej prototypowanie w social media


Miłośniczka śląskiego designu, fanka Katowic i mediów społecznościowych. Obserwuje trendy i zachowania pokoleń X, Y, Z w internecie, prowadzi firmę opartą na założeniach turkusowej organizacji, pomaga firmom produkcyjnym efektywnie korzystać z narzędzi marketingowych. Współtworzy zespół projekt-marka, agencję marketingu strategicznego, w której metoda design thinking jest ważnym elementem codziennej pracy. Inicjatorka projektu #Buła Design – warsztatów dla młodych ludzi, podczas których projektują dla śląskich marek metodą DT -> Buła Design #2 - warsztaty z I COAL YOU.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia