en

Zaloguj się

close
Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#35 PyRa

Wydarzenie:
#35 PyRa
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Tematyka:
Data:
11.12.2018 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
STX Next
Adres:
Morawskiego 12
Strona www:
Opis:

Cześć,


mamy przyjemność ogłosić, że #35 PyRa odbędzie się 11/12 (wtorek) w siedzibie STX Next przy Morawskiego 12 o godz. 18:00


Zarezerwujcie ten termin!


Przygotujcie się na konkretną dawkę wiedzy - przed nami dwie prelekcje:


  • Maciej Lenartowicz wystąpi z tematem muzycznym "Python dla muzyków. Podstawy programowania audio na przykładzie sekwencera MIDI."


W życiu muzyka są momenty, kiedy dostępne narzędzia przestają wystarczać. Na szczęście za pomocą Pythona można wykorzystać swoje samplery czy syntezatory w nowy sposób, lub stworzyć ich wirtualne odpowiedniki.


  • Piotr Bejza zaprezentuje temat "Python & OpenCV – Analiza obrazu w czasie rzeczywistym, jako jeden z elementów rzeczywistości rozszerzonej."


Postęp, a co za tym idzie - możliwości technologiczne urządzeń/ systemów komputerowych umożliwiły wprowadzenie inteligentnej analizy obrazu do użytku w wielu dziedzinach życia.


Prelekcja ma na celu pokazanie, że słowo "sieci neuronowe" oraz "analiza obrazu" nie są skierowane tylko dla nielicznych.

Przekazana wiedza będzie miała wymiar praktyczny i zachęcający do dalszej analizy tematu.


Połączymy tym samym Pythona z biblioteką programistyczną OpenCV, która dostarcza programiście wszelkich narzędzi, aby manipulować obrazem i analizować go według własnych założeń.

Zaczniemy od instalacji wszystkich potrzebnych komponentów w systemie operacyjnym, przejdziemy przez optymalizację narzędzi i sposobów odbioru obrazu, aż do wykrywania obiektów.

Spraw, by Twój Pythonowy program widział więcej...


Razem z Maciejem i Piotrem czekamy na Was przy Morawskiego w - miejmy nadzieję - pogodny grudniowy wieczór. Standardowo - zapraszamy Was na pizzę, słodkie i słone przekąski, a także napoje alkoholowe i bezalkoholowe!


Do zobaczenia!


Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Poznań

Asseco Poland S.A.
Firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
8 ofert pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Podobne wydarzenia