Logo Crossweb
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

#40 PyRa

Wydarzenie:
#40 PyRa
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
08.11.2022 (wtorek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
STX Next - Python Powerhouse
Adres:
Mostowa 38
Strona www:
Opis:

Hej, Poznań. Jesteście gotowi na PyRę?

Po trzech latach meetup poświęcony Pythonowi powraca do stolicy Wielkopolski. Od dawna programujecie w tym języku, a może dopiero chcielibyście rozpocząć z nim przygodę? Nie ma znaczenia, podczas PyRy każdy dowie się czegoś ciekawego!

Tym razem event poprowadzą goście z STX Next, Jan Pleszyński oraz Mariusz Sobczak.


Tematy:

Jan Pleszyński - Współbieżność strukturalna w Pythonie.

Dlaczego powinno Ci zależeć na współbieżności strukturalnej i dlaczego jej osiągnięcie wraz z pojawieniem się Pythona 3.11 będzie prostsze niż kiedykolwiek? Razem wybierzmy się na podróż po Pythonowych konceptach związanych ze współbieżnością. Zobaczysz jak niesamowicie ten obszar rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. Nie ma znaczenia czy jesteś ekspertem programowania współbieżnego, czy też stawiasz w tym obszarze pierwsze kroki. Z pewnością dowiesz się czegoś nowego!


Mariusz Sobczak - Do more with less. Aplikacje Pythona z frameworkiem Serverless

Rozszerzenie aplikacji o skrypty za pomocą serverless. Uproszczenie architektury projektu o nowe komponenty chmury by środowisko deweloperskie odpowiadało produkcji.


O prelegentach:


Jan Pleszyński

Backendowy Python developer z drobnymi umiejętnościami w zakresie JSa. Zainteresowany wzorcami projektowymi oraz testami jednostkowymi. Zawszę próbuję dostarczać rozwiązania, które są przyjazne dla użytkownika ale i również dla dewelopera.


Mariusz Sobczak

Programista Pythona z zamiłowaniem do świata DevOps. Prywatnie fan piłki nożnej, polityki międzynarodowej oraz miłośnik podróży.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym!

Profile pracodawców

Podobne wydarzenia